identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

EVORE STAR SRL

CAEN 4642 — Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
CUI 32270525J2013011705408Plătitor TVA din 2013Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
166mii lei
▲ 73,1% vs. 2023
Profit net · 2024
−47mii lei
▲ 46,0% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Vechime
12ani
din 2013
În anul 2024, EVORE STAR SRL a raportat o cifră de afaceri de 166.028 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 73,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 46.538 lei. Datoriile totale au scăzut cu 2,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (686.913 lei) depășesc activele totale (272.674 lei) în 2024.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-414.239 lei) în bilanțul depus pe 2024.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2024 (-46.538 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32270525
Nr. Reg. Comerțului
J2013011705408 · EUID ROONRC.J2013011705408
Cod CAEN
4642 — Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-09-23 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ALE AVRIG, NR.3, SC.1, ET.6, AP.33
Cod poștal
21581
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2024)
166.028 lei
▲ 73,1%
Profit net
-46.538 lei
▲ 46,0%
Datorii
686.913 lei
▼ 2,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 75.051 lei2023: 95.910 lei2024: 166.028 lei166 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: -77.130 lei2023: -86.233 lei2024: -46.538 lei−47 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 12023: 12024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
-28,0%
Creștere CA an/an
+73,1%
CA / salariat
166.028 lei
Datorii / active
252%
Creștere medie anuală (2015–2024)
-1,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024166.028 lei-46.538 lei686.913 lei272.674 lei-414.239 lei1
202395.910 lei-86.233 lei702.718 lei335.017 lei-367.701 lei1
202275.051 lei-77.130 lei606.164 lei324.696 lei-281.468 lei1
🔒 Încă 8 ani de istoric (2014–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-09-04.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ACTIV ULTIMATE SRL21867677activitate suspendată
HONGMEN TRADE INVEST SRL7692081în procedură

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · Municipiul București

HC
HUZO CHIC STIL S.R.L.
CUI 55495632 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CD
COTONE DI SETA S.R.L.
CUI 55147000 · Sector 2 Mun. Bucureşti
NL
NOVA LEDER S.R.L.
CUI 54797179 · Sector 2 Mun. Bucureşti
BB
BEST BUY FASHION S.R.L.
CUI 54773870 · Sector 2 Mun. Bucureşti
RT
RENIEXP TEXTIL S.R.L.
CUI 54719294 · Sector 2 Mun. Bucureşti
ET
ENTIC TEXTIL S.R.L.
CUI 54686251 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EVORE STAR SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →