identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

GEVALCAD SRL

CAEN 7111 — Activități de arhitectură
CUI 32327222J40/12389/2013Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
303mii lei
▲ 2,3% vs. 2024
Profit net · 2025
148mii lei
▲ 2,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
9
SEAP · activ 2023
În anul 2025, GEVALCAD SRL a raportat o cifră de afaceri de 303.206 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 2,3%. Rezultatul net a fost un profit de 148.129 lei. Datoriile totale au scăzut cu 14,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32327222
Nr. Reg. Comerțului
J40/12389/2013 · EUID ROONRC.J40/12389/2013
Cod CAEN
7111 — Activități de arhitectură
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-10-07 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. CLUCEREASA ELENA, NR.29, PARTER
Cod poștal
11551
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-23 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
303.206 lei
▲ 2,3%
Profit net
148.129 lei
▲ 2,2%
Datorii
1.001.078 lei
▼ 14,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 221.830 lei2024: 296.451 lei2025: 303.206 lei303 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 96.881 lei2024: 144.901 lei2025: 148.129 lei148 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
48,9%
Creștere CA an/an
+2,3%
CA / salariat
303.206 lei
Datorii / active
72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
38,9%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+3,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025303.206 lei148.129 lei1.001.078 lei1.381.741 lei380.812 lei1
2024296.451 lei144.901 lei1.176.473 lei1.411.934 lei235.461 lei1
2023221.830 lei96.881 lei1.306.753 lei1.484.161 lei177.408 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-23.

Contracte publice (SEAP)

9

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
45.125 lei
Ultimul an
2018

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
8
Valoare totală
151.206 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
RUMAC INTERNATIONAL SA7937645radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de arhitectură · Municipiul București

NP
NIVEL PROIECTARE S.R.L.
CUI 55510104 · Sector 1 Mun. Bucureşti
OG
OPCON GROUP S.R.L.
CUI 55445138 · Sector 1 Mun. Bucureşti
NA
NIVEL ARTE S.R.L.
CUI 55389712 · Sector 1 Mun. Bucureşti
DS
DRZA S.R.L.
CUI 55385702 · Sector 1 Mun. Bucureşti
TI
TEKTON IMPERIUM S.R.L.
CUI 55079010 · Sector 1 Mun. Bucureşti
BH
BUSINESS HOBBY CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54879163 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GEVALCAD SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →