identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

TELSAT VOCENETV SRL

CAEN 4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CUI 32640717J30/14/2014Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
311mii lei
▼ 42,2% vs. 2021
Profit net · 2022
−15mii lei
▼ 156,0% vs. 2021
Salariați
2
▼ 33,3% vs. 2021
Vechime
12ani
din 2014
În anul 2022, TELSAT VOCENETV SRL a raportat o cifră de afaceri de 311.256 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 42,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 14.842 lei. Datoriile totale au scăzut cu 249,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2022 (-14.842 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32640717
Nr. Reg. Comerțului
J30/14/2014 · EUID ROONRC.J30/14/2014
Cod CAEN
4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-01-10 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Satu Mare
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. GAVRIL LAZĂR DE PURCĂREŢI, NR.12 · 2 firme aici
Cod poștal
440019

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-24 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2022)
311.256 lei
▼ 42,2%
Profit net
-14.842 lei
▼ 156,0%
Datorii
-12.965 lei
▼ 249,5%
Salariați
2
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 631.127 lei2021: 538.954 lei2022: 311.256 lei311 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 179.949 lei2021: 26.513 lei2022: -14.842 lei−15 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 42021: 32022: 2220202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
-4,8%
Creștere CA an/an
-42,2%
CA / salariat
155.628 lei
Datorii / active
-13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-13,5%
Creștere medie anuală (2015–2022)
+4,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022311.256 lei-14.842 lei-12.965 lei96.597 lei109.562 lei2
2021538.954 lei26.513 lei8.670 lei269.916 lei261.246 lei3
2020631.127 lei179.949 lei41.594 lei376.328 lei334.734 lei4
🔒 Încă 6 ani de istoric (2014–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-24.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

S3
SAS 360 S.R.L.
CUI 52105000 · Activități de arhitectură

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
STEBINGAR ARHITECT STUDIO S.R.L.44325292în funcțiune

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Intermedieri în comerțul cu produse diverse · Satu Mare

NI
NYX INARI S.R.L.
CUI 55449237 · Mun. Satu Mare
VC
VOX CONNECT S.R.L.
CUI 53083074 · Mun. Satu Mare
BG
BIOTECH GLOBAL S.R.L.
CUI 50769214 · Mun. Satu Mare
AS
ARXANA SYSTEM S.R.L.
CUI 49879671 · Mun. Satu Mare
CA
CEMARON A&R SOLUTION S.R.L.
CUI 49656599 · Mun. Satu Mare
FP
FUSION PROJECT S.R.L.
CUI 47909709 · Mun. Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TELSAT VOCENETV SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →