identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

REBEL X SPORTS SRL

CAEN 4540 — Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor
CUI 32730003J35/214/2014Plătitor TVA din 2014Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
3,78mil lei
▲ 52,4% vs. 2021
Profit net · 2022
2,13mil lei
▲ 16,0% vs. 2021
Salariați
1
— constant
Vechime
12ani
din 2014
În anul 2022, REBEL X SPORTS SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.784.710 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 52,4%. Rezultatul net a fost un profit de 2.134.409 lei. Datoriile totale au crescut cu 20,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32730003
Nr. Reg. Comerțului
J35/214/2014 · EUID ROONRC.J35/214/2014
Cod CAEN
4540 — Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4618, 4673, 4783, 4792, 9532. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-01-31 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Deta
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Sat Pădureni Com. Pădureni
Adresă
JUD. TIMIŞ, SAT PĂDURENI COM. PĂDURENI, NR.423, CAMERA 2
Cod poștal
307236
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2022)
3.784.710 lei
▲ 52,4%
Profit net
2.134.409 lei
▲ 16,0%
Datorii
902.192 lei
▲ 20,0%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 438.260 lei2021: 2.483.315 lei2022: 3.784.710 lei3,78 mil20202022
Evoluția profitului net
2020: 167.844 lei2021: 1.839.763 lei2022: 2.134.409 lei2,13 mil20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 12021: 12022: 1120202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
56,4%
Creștere CA an/an
+52,4%
CA / salariat
3.784.710 lei
Datorii / active
17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
49,0%
Creștere medie anuală (2015–2022)
+32,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20223.784.710 lei2.134.409 lei902.192 lei5.254.877 lei4.352.685 lei1
20212.483.315 lei1.839.763 lei752.105 lei2.970.381 lei2.218.276 lei1
2020438.260 lei167.844 lei581.358 lei959.872 lei378.514 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2014–2017) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor · Timiș

WM
WEST MOTO CENTER S.R.L.
CUI 48057362 · Sat Sânandrei Com. Sânandrei
ME
MOTORCYCLE EXPERT PARTS S.R.L.
CUI 46358849 · Sat Ghiroda Com. Ghiroda
MM
MAD MIKE’S GARAGE S.R.L.
CUI 45702986 · Mun. Lugoj
MM
MB METAL CUTTING SOLUTIONS SRL
CUI 37216730 · Mun. Timişoara
CP
CSP PREST SOLUTIONS SRL
CUI 37128662 · Sat Moşniţa Veche Com. Moşniţa Nouă
AS
ADEMOTO SHOP S.R.L.
CUI 34184366 · Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
REBEL X SPORTS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →