identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

RED GARAGE SRL

CAEN 4540 — Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor
CUI 32761921J23/486/2015Plătitor TVA din 2014Verificat ANAF 03.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
341mii lei
▲ 46,2% vs. 2024
Profit net · 2025
103mii lei
▲ 154,2% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
12ani
din 2014
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

RED GARAGE SRL (CUI 32761921, nr. J23/486/2015) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Ostratu, comuna Corbeanca, județul Ilfov, înființată în 2014. Activitatea principală: comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor (CAEN 4540). Este plătitoare de TVA din 2014. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 341 mii lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, RED GARAGE SRL a raportat o cifră de afaceri de 341.488 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 46,2%. Rezultatul net a fost un profit de 102.849 lei. Datoriile totale au crescut cu 2,3% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (1.260.523 lei) depășesc activele totale (368.341 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-892.182 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32761921
Nr. Reg. Comerțului
J23/486/2015 · EUID ROONRC.J23/486/2015
Cod CAEN
4540 — Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4618, 4673, 4783, 4792, 9532. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-02-10 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Sat Ostratu Com. Corbeanca
Adresă
JUD. ILFOV, SAT OSTRATU COM. CORBEANCA, STR. CERULUI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
77066
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

2 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2 firme.

100 m250 m500 mN12
  1. AMTEX ENGINEERING S.R.L. · 366 m · CAEN 7112 · +8 firme la aceeași adresă
  2. LEVEL UP DEVELOPMENT & MAINTENANCE S.R.L. · 752 m · CAEN 4100 · +2 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025341 mii lei▲ 46,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
85 mii171 mii256 mii341 mii2023 · cifră de afaceri: 192.048 lei2023 · profit net: -11.478 lei20232024 · cifră de afaceri: 233.620 lei2024 · profit net: -189.877 lei20242025 · cifră de afaceri: 341.488 lei341 mii2025 · profit net: 102.849 lei2025
Salariați
—
Datorii totale
1,26 mil lei▲ 2,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4540 · 122 firme · mai sus decât 63% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Ilfov · mai sus decât 56% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
30,1% marjă · mai sus decât 91% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
30,1%
Creștere CA an/an
+46,2%
Datorii / active
342%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+17,5%/an
Grad de îndatorare
342%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025341.488+46,2%102.84930,1%1.260.523368.341-892.182—
2024233.620+21,6%-189.877-81,3%1.231.705236.275-995.4301
2023192.048-11.478-6,0%1.220.814415.260-805.554—
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Dosare în instanță

2
Dosare în care firma apare ca parte
2
Ca reclamant
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-03-2432727/299/2024Tribunalul BucurestipretenţiiApelApelant
2024-10-1532727/299/2024Judecătoria Sectorul1bucurestipretenţii 14486,94 LEIFondReclamant

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor · Ilfov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

15

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 15 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre RED GARAGE SRL

Este RED GARAGE SRL o firmă activă?

Da. RED GARAGE SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este RED GARAGE SRL plătitoare de TVA?

Da, RED GARAGE SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 17.07.2014 (verificare ANAF din 03.11.2026). Codul de TVA este RO32761921.

Ce cifră de afaceri are RED GARAGE SRL?

În 2025, RED GARAGE SRL a avut o cifră de afaceri de 341.488 lei, în creștere cu 46,2% față de 2024, și un profit net de 102.849 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Este RED GARAGE SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care RED GARAGE SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 20.10.2026.

Are RED GARAGE SRL procese în instanță?

Da, RED GARAGE SRL apare în 2 dosare pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are RED GARAGE SRL datorii la ANAF?

RED GARAGE SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul RED GARAGE SRL?

Sediul social declarat al RED GARAGE SRL este în JUD. ILFOV, SAT OSTRATU COM. CORBEANCA, STR. CERULUI.

Ce activitate are RED GARAGE SRL?

Activitatea principală declarată a RED GARAGE SRL este „Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor” (cod CAEN 4540).

Când a fost înființată RED GARAGE SRL?

RED GARAGE SRL a fost înregistrată pe 10.02.2014, cu numărul de ordine în registrul comerțului J23/486/2015.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RED GARAGE  SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala