identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

ALTA MODA FASHION S.R.L.

CAEN 4772 — Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate
CUI 32900825J2014002872404Neplătitor TVARO e-FacturaInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
218mii lei
▼ 26,1% vs. 2024
Profit net · 2025
22mii lei
▼ 81,9% vs. 2024
Salariați
Vechime
12ani
din 2014
În anul 2025, ALTA MODA FASHION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 218.093 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 26,1%. Rezultatul net a fost un profit de 22.024 lei. Datoriile totale au crescut cu 1.632,8% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32900825
Nr. Reg. Comerțului
J2014002872404 · EUID ROONRC.J2014002872404
Cod CAEN
4772 — Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-03-10 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS COLENTINA, NR.16, BL.A1, AP.B74
Cod poștal
51024
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-08 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
218.093 lei
▼ 26,1%
Profit net
22.024 lei
▼ 81,9%
Datorii
80.055 lei
▲ 1.632,8%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 296.438 lei2024: 295.199 lei2025: 218.093 lei218 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 121.539 lei2024: 122.012 lei2025: 22.024 lei22 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
10,1%
Creștere CA an/an
-26,1%
Datorii / active
17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5,5%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+0,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025218.093 lei22.024 lei80.055 lei478.817 lei398.762 lei
2024295.199 lei122.012 lei4.620 lei381.358 lei376.738 lei1
2023296.438 lei121.539 lei38.202 lei553.796 lei515.594 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-08.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
AMT POINT GARAGE S.R.L.39477790în funcțiune
AMT SUD DISTRIBUTION SRL35052142în funcțiune
C & A AUTO EXPERT S.R.L.36712999în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · Municipiul București

RS
RYFT S.R.L.
CUI 55171369 · Sector 2 Mun. Bucureşti
ES
ELITE STYLE CONCEPT S.R.L.
CUI 54974220 · Sector 2 Mun. Bucureşti
OS
OUTLET SNEAKERS S.R.L.
CUI 54949471 · Sector 2 Mun. Bucureşti
LB
LULU BLK SHOES S.R.L.
CUI 52987592 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MC
MODIVA CLOTHING S.R.L.
CUI 52960988 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MF
MODIVA FASHION S.R.L.
CUI 52938239 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ALTA MODA FASHION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →