identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

AMT POINT GARAGE S.R.L.

CAEN 3312 — Repararea mașinilor
CUI 39477790J2018008293401Plătitor TVA din 2022TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
819mii lei
▲ 22,6% vs. 2024
Profit net · 2025
111mii lei
▲ 326,1% vs. 2024
Salariați
2
▼ 33,3% vs. 2024
Contracte publice
68
SEAP · activ 2026
În anul 2025, AMT POINT GARAGE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 818.523 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 22,6%. Rezultatul net a fost un profit de 111.464 lei. Datoriile totale au crescut cu 14,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
39477790
Nr. Reg. Comerțului
J2018008293401 · EUID ROONRC.J2018008293401
Cod CAEN
3312 — Repararea mașinilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-06-12 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 5 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR SONIA CLUCERU, NR.8
Cod poștal
52617
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
818.523 lei
▲ 22,6%
Profit net
111.464 lei
▲ 326,1%
Datorii
1.214.380 lei
▲ 14,8%
Salariați
2
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 451.354 lei2024: 667.906 lei2025: 818.523 lei819 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 3.076 lei2024: -49.308 lei2025: 111.464 lei111 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 32025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
13,6%
Creștere CA an/an
+22,6%
CA / salariat
409.262 lei
Datorii / active
85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
52,3%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+52,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025818.523 lei111.464 lei1.214.380 lei1.425.387 lei213.101 lei2
2024667.906 lei-49.308 lei1.057.517 lei1.157.492 lei101.638 lei3
2023451.354 lei3.076 lei822.865 lei973.067 lei150.945 lei3
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-04.

Contracte publice (SEAP)

68

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
68
Valoare totală
120.430 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
ALTA MODA FASHION S.R.L.32900825în funcțiune
AMT SUD DISTRIBUTION SRL35052142în funcțiune
C & A AUTO EXPERT S.R.L.36712999în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Repararea mașinilor · Municipiul București

FS
FITNESSCARE S.R.L.
CUI 55434953 · Sector 5 Mun. Bucureşti
GD
GRAPHICONN DEV S.R.L.
CUI 54942210 · Sector 5 Mun. Bucureşti
GI
GIRUN INDUSTRIAL SOLUTIONS S.R.L.
CUI 54885742 · Sector 5 Mun. Bucureşti
DT
DPA TOTAL SERVICE S.R.L.
CUI 52403332 · Sector 5 Mun. Bucureşti
WP
WEB PARTNERS INDUSTRIES S.R.L.
CUI 52340919 · Sector 5 Mun. Bucureşti
EI
EVALEX INSTAL S.R.L.
CUI 51845654 · Sector 5 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
AMT POINT GARAGE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →