identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

MC QUEEN & ASSOCIATES SRL

CAEN 6811 — Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CUI 33061187J2014004599402Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
1,38mil lei
▲ 269,4% vs. 2023
Profit net · 2024
575mii lei
▲ 178,6% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Vechime
12ani
din 2014
În anul 2024, MC QUEEN & ASSOCIATES SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.381.154 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 269,4%. Rezultatul net a fost un profit de 574.520 lei. Datoriile totale au scăzut cu 6,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33061187
Nr. Reg. Comerțului
J2014004599402 · EUID ROONRC.J2014004599402
Cod CAEN
6811 — Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-04-14 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL VICTORIEI, NR.155, PARTER. TRONSON 7, BL.D1
Cod poștal
10073
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2024)
1.381.154 lei
▲ 269,4%
Profit net
574.520 lei
▲ 178,6%
Datorii
2.466.625 lei
▼ 6,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 348.352 lei2023: 373.922 lei2024: 1.381.154 lei1,38 mil20222024
Evoluția profitului net
2022: 919.092 lei2023: 206.215 lei2024: 574.520 lei575 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 12023: 12024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
41,6%
Creștere CA an/an
+269,4%
CA / salariat
1.381.154 lei
Datorii / active
80%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,6%
Creștere medie anuală (2015–2024)
+22,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024300.414 $124.964 $536.514 $670.833 $125.442 $1
202381.717 $45.066 $578.365 $797.747 $210.880 $1
202274.239 $195.872 $564.943 $769.900 $196.341 $1
🔒 Încă 8 ani de istoric (2014–2021) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
FAIRWAY INDOOR SRL34155077radiată
MARS CONTENT SRL23975586în funcțiune
MC ARTHUR & ASSOCIATES SRL19149691radiată
MC SMITH & ASSOCIATES S.R.L.44218636în funcțiune
WILSON AND ASSOCIATES SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ51722449în dizolvare

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · Municipiul București

AN
AK4 NORTHGATE S.R.L.
CUI 55523295 · Sector 1 Mun. Bucureşti
E2
ESTATE 25 LIMITED S.R.L.
CUI 55397049 · Sector 1 Mun. Bucureşti
BT
BUILDCARE TECHNICAL SERVICES S.R.L.
CUI 55370990 · Sector 1 Mun. Bucureşti
LP
LM PRIME INVEST S.R.L.
CUI 55249069 · Sector 1 Mun. Bucureşti
CI
CONNECT IMMO S.R.L.
CUI 55222624 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SI
SALERNO IMOBILIARE S.R.L.
CUI 54879295 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MC QUEEN & ASSOCIATES SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →