identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

DMH EXIM SRL

CAEN 4632 — Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne
CUI 33075964J2014000683222Plătitor TVA din 2014Verificat ANAF 12.10.2026ActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)Aprobat ANSVSA (export UE)Licență transport ARR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
33,34mil lei
— constant
Profit net · 2025
845mii lei
▼ 15,5% vs. 2024
Salariați
26
▲ 18,2% vs. 2024
Vechime
12ani
din 2014
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, DMH EXIM SRL a raportat o cifră de afaceri de 33.340.364 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 0,0%. Rezultatul net a fost un profit de 845.342 lei. Datoriile totale au crescut cu 1,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 26.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33075964
Nr. Reg. Comerțului
J2014000683222 · EUID ROONRC.J2014000683222
Cod CAEN
4632 — Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-04-17 (12 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. ION CREANGĂ
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
700381
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 4 firme.

100 mN12345678
  1. CXA IMPACT S.R.L. · 18 m · CAEN 6810
  2. ANTIK SCORILO SRL · 32 m · CAEN 4791 · +1 firme la aceeași adresă
  3. FLUX SRL · 43 m · CAEN 4712 · +2 firme la aceeași adresă
  4. CARLA ANDRADA S.R.L. · 47 m · CAEN 4721 · +6 firme la aceeași adresă
  5. MOBIS BISTRITA SRL · 58 m · CAEN 6820 · +1 firme la aceeași adresă
  6. STIL M SRL · 70 m · CAEN 9531 · +5 firme la aceeași adresă
  7. NELIDOR I.F.N. S.R.L. · 76 m · CAEN 6492 · +12 firme la aceeași adresă
  8. ELECTRONIC RGQ SRL · 81 m · CAEN 1392 · +2 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 202533,34 mil lei▲ 0,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
8,34 mil16,67 mil25,01 mil33,34 mil2023 · cifră de afaceri: 31.997.329 lei2023 · profit net: 828.760 lei20232024 · cifră de afaceri: 33.325.736 lei2024 · profit net: 1.000.734 lei20242025 · cifră de afaceri: 33.340.364 lei33,34 mil2025 · profit net: 845.342 lei2025
Salariați
26▲ 18,2%
20232025
Datorii totale
4,62 mil lei▲ 1,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 4632 · 450 firme · mai sus decât 87% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Iași · mai sus decât 99% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
2,5% marjă · mai sus decât 53% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
2,5%
Creștere CA an/an
+0,0%
CA / salariat
1.282.322 lei
Datorii / active
59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
26,7%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+8,4%/an
Grad de îndatorare
59%
Angajați, în timp
19 → 26 (2021–2025, +37%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202533.340.364845.342−15,5%2,5%4.622.7027.782.7003.163.71326
202433.325.736+4,2%1.000.734+20,8%3,0%4.537.5997.602.2563.068.37222
202331.997.329828.7602,6%4.007.4846.692.9772.689.20821
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

3

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026
Unitate alimentară aprobată sanitar-veterinar ANSVSA (listă UE)
SECTIUNEA 0 - ACTIVITATI GENERALE; jud. Iasi, str. Ion Creanga, nr. 109, corp cladire C1-camera congelare nr. 9,10 corp cladire C3-camera refrigerare nr.2, corp cladire C2-camera refrigerare (ambient)nr.1
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
D271-1valabil—ANSVSA
lista din 04.10.2026
Transport rutier de marfă/persoane
DMH EXIM SRL, IASI
—valabil—Autoritatea Rutieră Română (ARR)
lista din 04.10.2026

Dosare în instanță

15
Dosare în care firma apare ca parte
15
Ca creditor
10
Ca reclamant
3
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-09-0437401/245/2026Judecătoria Iasicerere de valoare redusăFondReclamant
2026-07-272618/99/2026/a1Tribunalul Iasicontestaţie creanţe tabel preliminar creanţe- BPI nr. 18513/16.07.2026FondCreditor
2026-07-272618/99/2026/a2Tribunalul Iasicontestaţie creanţe tabel preliminar creanţe- BPI nr. 18513/16.07.2026FondCreditor CONTESTAT
2026-06-263874/99/2026Tribunalul Iasiprocedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitatăFondCreditor
2026-05-052618/99/2026Tribunalul Iasiprocedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitatăFondCreditor
2025-06-263706/99/2024/a2Curtea De Apel IasicontestaţieApelIntimat
2025-03-253706/99/2024/a3Tribunalul Iasicontestaţie raport de activitateFondCreditor
2024-10-173706/99/2024/a2Tribunalul Iasicontestaţie tabel preliminar rectificat al creanţelor publicat în BPI nr. 17761/FondCreditor
2024-10-103706/99/2024/a1Tribunalul Iasicontestaţie tabel preliminar crenaţe publicat la data de 03.10.2024 în BPI br. 1FondCreditor
2024-07-153706/99/2024Tribunalul Iasiprocedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitatăFondCreditor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne · Iași

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DMH EXIM SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →