identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

LABORATOR MR CHICKEN SRL

CAEN 1013 — Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
CUI 33101311J2014001463128Plătitor TVA din 2016Verificat ANAF 11.10.2026ActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
25,21mil lei
▼ 0,5% vs. 2024
Profit net · 2025
97mii lei
▼ 49,3% vs. 2024
Salariați
22
▲ 22,2% vs. 2024
Vechime
12ani
din 2014
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, LABORATOR MR CHICKEN SRL a raportat o cifră de afaceri de 25.211.261 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 0,5%. Rezultatul net a fost un profit de 97.381 lei. Datoriile totale au scăzut cu 24,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 22.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (3.048.565 lei) depășesc activele totale (2.432.138 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-529.832 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33101311
Nr. Reg. Comerțului
J2014001463128 · EUID ROONRC.J2014001463128
Cod CAEN
1013 — Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-04-28 (12 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

6 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 81 firme.

100 mN123456
  1. LOYEX-DIRECT SRL · 42 m · CAEN 4621 · +4 firme la aceeași adresă
  2. VADCOM SRL · 55 m · CAEN 4322 · +5 firme la aceeași adresă
  3. DAWSON AUTO SRL · 60 m · CAEN 7022 · +3 firme la aceeași adresă
  4. EVISION SRL · 65 m · CAEN 4791 · +5 firme la aceeași adresă
  5. HOBBY CONSULTING S.R.L. · 67 m · CAEN 8559
  6. GURAMIS IMPEX S.R.L. · 70 m · CAEN 9200 · +17 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 202525,21 mil lei▼ 0,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
6,34 mil12,67 mil19,01 mil25,34 mil2023 · cifră de afaceri: 17.737.985 lei2023 · profit net: 205.748 lei20232024 · cifră de afaceri: 25.343.985 lei2024 · profit net: 191.911 lei20242025 · cifră de afaceri: 25.211.261 lei25,21 mil2025 · profit net: 97.381 lei2025
Salariați
22▲ 22,2%
20232025
Datorii totale
3,05 mil lei▼ 24,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 1013 · 434 firme · mai sus decât 85% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Cluj · mai sus decât 99% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
0,4% marjă · mai sus decât 25% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,4%
Creștere CA an/an
-0,5%
CA / salariat
1.145.966 lei
Datorii / active
125%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+127,2%/an
Grad de îndatorare
125%
Angajați, în timp
15 → 22 (2021–2025, +47%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202525.211.261−0,5%97.381−49,3%0,4%3.048.5652.432.138-529.83222
202425.343.985+42,9%191.911−6,7%0,8%4.045.8503.332.042-627.21318
202317.737.985205.7481,2%2.043.0821.225.966-728.95114
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-11.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Dosare în instanță

7
Dosare în care firma apare ca parte
7
Ca pârât
1
Ca debitor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-08-1725875/211/2026Judecătoria Clujnapocavalidare poprireFondTerţ poprit
2026-01-09235/211/2026Judecătoria Clujnapocavalidare poprireFondTerţ poprit
2025-11-1931662/211/2025Judecătoria Clujnapocavalidare poprireFondTerţ poprit
2025-01-16596/211/2025Judecătoria Clujnapocacerere de valoare redusăFondPârât
2024-01-31290/251/2024Judecătoria Ludusvalidare poprireFondTerţ poprit
2023-07-249742/320/2023Judecătoria Targumuresordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u.FondDebitor
2023-05-2311894/211/2023Judecătoria Clujnapocavalidare poprireFondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
PUI FRESH DISTRIBUTION SRL32959350în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 50,98 mil lei, 29 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LABORATOR MR CHICKEN SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →