identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

ECOMAS TOP PRODUCTION SRL

CAEN 113 — Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
CUI 33160334J2014000263282Plătitor TVA din 2019Verificat ANAF 14.10.2026RO e-FacturaActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
2,43mil lei
▲ 7,4% vs. 2024
Profit net · 2025
9.099lei
▼ 24,2% vs. 2024
Salariați
10
▼ 9,1% vs. 2024
Vechime
12ani
din 2014
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, ECOMAS TOP PRODUCTION SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.428.728 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 7,4%. Rezultatul net a fost un profit de 9.099 lei. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 10.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33160334
Nr. Reg. Comerțului
J2014000263282 · EUID ROONRC.J2014000263282
Cod CAEN
113 — Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-05-14 (12 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Caracal
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
OLT
Localitate
Mun. Caracal
Adresă
JUD. OLT, MUN. CARACAL, STR. MIRON COSTIN
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
235200

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 9 firme.

100 mN12345678
  1. FIERUŢ FAMILY S.R.L. · 39 m · CAEN 9531
  2. DUIRAS CONSTRUCT S.R.L. · 45 m · CAEN 4120
  3. VERALI STIL S.R.L. · 65 m · CAEN 9603
  4. AUTO K9 CROSSROADS SRL · 134 m · CAEN 4782
  5. MIHACOM SRL · 137 m · CAEN 5211
  6. BENCONTRACTORS S.R.L. · 146 m · CAEN 4120
  7. GAMERT ADE S.R.L. · 149 m · CAEN 5630
  8. COBRALI SLOT JUNIOR S.R.L. · 149 m · CAEN 6820

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

8 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20252,43 mil lei▲ 7,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
729 mii1,46 mil2,19 mil2,92 mil2023 · cifră de afaceri: 2.917.281 lei2023 · profit net: 38.772 lei20232024 · cifră de afaceri: 2.260.889 lei2024 · profit net: 12.011 lei20242025 · cifră de afaceri: 2.428.728 lei2,43 mil2025 · profit net: 9.099 lei2025
Salariați
10▼ 9,1%
20232025
Datorii totale
2,06 mil lei▲ 0,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 113 · 1.098 firme · mai sus decât 89% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Olt · mai sus decât 89% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
0,4% marjă · mai sus decât 31% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,4%
Creștere CA an/an
+7,4%
CA / salariat
242.873 lei
Datorii / active
54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3,4%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+101,0%/an
Grad de îndatorare
54%
Angajați, în timp
3 → 10 (2021–2025, +233%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.428.728+7,4%9.099−24,2%0,4%2.056.9173.802.350265.11910
20242.260.889−22,5%12.011−69,0%0,5%2.051.8174.246.612256.02011
20232.917.28138.7721,3%1.354.7994.082.081244.0099
Încă 5 ani de istoric (2018–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-14.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Dosare în instanță

3
Dosare în care firma apare ca parte
3
Ca pârât
1
Ca debitor
1
Ca creditor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2024-12-168671/207/2024Judecătoria Caracalcerere de valoare redusăFondPârât
2024-04-084197/288/2024Judecătoria Ramnicuvalceaordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u.FondDebitor
2023-02-06509/121/2023Tribunalul Galatiprocedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitatăFondCreditor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ELCATA CORMAIA SRL31409359radiată
ELCATA MHC SRL15755539în funcțiune
ELCATA MICROHIDROCENTRALE SRL31144901radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor · Olt

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ECOMAS TOP PRODUCTION SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →