identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

ERICLEAN S.R.L.

CAEN 8110 — Activități de servicii suport combinate
CUI 33253522J2019015169402Plătitor TVA din 2025Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
6,45mil lei
▲ 1.819,1% vs. 2024
Profit net · 2025
74mii lei
▲ 549,6% vs. 2024
Salariați
85
▲ 2.733,3% vs. 2024
Vechime
12ani
din 2014
În anul 2025, ERICLEAN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.451.304 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1.819,1%. Rezultatul net a fost un profit de 74.114 lei. Datoriile totale au crescut cu 261,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 85.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (1.007.598 lei) depășesc activele totale (931.177 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-75.044 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33253522
Nr. Reg. Comerțului
J2019015169402 · EUID ROONRC.J2019015169402
Cod CAEN
8110 — Activități de servicii suport combinate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-06-06 (12 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR STOICA LUDESCU, NR.12, MODUL 1, ET.2
Cod poștal
12215
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
6.451.304 lei
▲ 1.819,1%
Profit net
74.114 lei
▲ 549,6%
Datorii
1.007.598 lei
▲ 261,8%
Salariați
85
▲ +82
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 93.280 lei2024: 336.168 lei2025: 6.451.304 lei6,45 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -15.023 lei2024: -16.485 lei2025: 74.114 lei74 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 32025: 858520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,1%
Creștere CA an/an
+1.819,1%
CA / salariat
75.898 lei
Datorii / active
108%
Creștere medie anuală (2016–2025)
-1,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20256.451.304 lei74.114 lei1.007.598 lei931.177 lei-75.044 lei85
2024336.168 lei-16.485 lei278.501 lei127.863 lei-149.158 lei3
202393.280 lei-15.023 lei164.149 lei30.736 lei-132.673 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
360 GRADE PROPERTY MANAGEMENT S.R.L.23620630radiată
EXCLUSIVE CLEAN INTERNATIONAL SRL25684397radiată
HELPPY HOME FM S.R.L.41800574în funcțiune
UMBRELA CONSTRUCT S.R.L.46989556radiată

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de servicii suport combinate · Municipiul București

NI
NOVIMUS INTERA S.R.L.
CUI 54989476 · Sector 1 Mun. Bucureşti
CS
COREXIO S.R.L.
CUI 54708864 · Sector 1 Mun. Bucureşti
CS
CDSA SERVICES S.R.L.
CUI 54575059 · Sector 1 Mun. Bucureşti
NP
NIMA PEOPLE S.R.L.
CUI 54415236 · Sector 1 Mun. Bucureşti
TR
TEEA RENT S.R.L.
CUI 53895039 · Sector 1 Mun. Bucureşti
CM
CONDOMINIA MUNDA S.R.L.
CUI 53894424 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ERICLEAN S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →