identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

UMBRELA CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 8110 — Activități de servicii suport combinate
CUI 46989556J2022020149400Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
13,25mil lei
▲ 7,4% vs. 2024
Profit net · 2025
562mii lei
▲ 22.319,6% vs. 2024
Salariați
110
▲ 2,8% vs. 2024
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2025, UMBRELA CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 13.249.733 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 7,4%. Rezultatul net a fost un profit de 562.283 lei. Datoriile totale au crescut cu 37,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 110.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46989556
Nr. Reg. Comerțului
J2022020149400 · EUID ROONRC.J2022020149400
Cod CAEN
8110 — Activități de servicii suport combinate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-10-10 (3 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR STOICA LUDESCU, NR.12, MODUL 1, ET.3
Cod poștal
12215
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
13.249.733 lei
▲ 7,4%
Profit net
562.283 lei
▲ 22.319,6%
Datorii
4.251.848 lei
▲ 37,4%
Salariați
110
▲ +3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 10.484.943 lei2024: 12.336.569 lei2025: 13.249.733 lei13,25 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 340.892 lei2024: 2.508 lei2025: 562.283 lei562 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 932024: 1072025: 11011020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
4,2%
Creștere CA an/an
+7,4%
CA / salariat
120.452 lei
Datorii / active
89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+206,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202513.249.733 lei562.283 lei4.251.848 lei4.779.861 lei562.523 lei110
202412.336.569 lei2.508 lei3.093.824 lei3.418.547 lei315.918 lei107
202310.484.943 lei340.892 lei2.130.106 lei2.441.011 lei313.410 lei93
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
360 GRADE PROPERTY MANAGEMENT S.R.L.23620630radiată
ERICLEAN S.R.L.33253522radiată
HELPPY HOME FM S.R.L.41800574în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de servicii suport combinate · Municipiul București

NI
NOVIMUS INTERA S.R.L.
CUI 54989476 · Sector 1 Mun. Bucureşti
CS
COREXIO S.R.L.
CUI 54708864 · Sector 1 Mun. Bucureşti
CS
CDSA SERVICES S.R.L.
CUI 54575059 · Sector 1 Mun. Bucureşti
NP
NIMA PEOPLE S.R.L.
CUI 54415236 · Sector 1 Mun. Bucureşti
TR
TEEA RENT S.R.L.
CUI 53895039 · Sector 1 Mun. Bucureşti
CM
CONDOMINIA MUNDA S.R.L.
CUI 53894424 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
UMBRELA CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →