identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

SERSIMO MARKET S.R.L.

CAEN 4712 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CUI 33288032J2014001954123Plătitor TVA din 2014Verificat ANAF 14.10.2026ActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
41,14mil lei
▲ 35,0% vs. 2024
Profit net · 2025
4,95mil lei
▲ 8,3% vs. 2024
Salariați
15
▲ 36,4% vs. 2024
Contracte publice
5
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, SERSIMO MARKET S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 41.144.451 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 35,0%. Rezultatul net a fost un profit de 4.951.251 lei. Datoriile totale au crescut cu 226,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 15.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33288032
Nr. Reg. Comerțului
J2014001954123 · EUID ROONRC.J2014001954123
Cod CAEN
4712 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-06-18 (12 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. JIULUI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
400601

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

6 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 5 firme.

100 mN123456
  1. EAGLETEAM PRODIMPEX S.R.L. · 31 m · CAEN 4616 · +5 firme la aceeași adresă
  2. TAK TRADING SRL · 51 m · CAEN 4322 · +2 firme la aceeași adresă
  3. DYLLON SERV CO S.R.L. · 64 m · CAEN 7414 · +9 firme la aceeași adresă
  4. BETALEEL BEN SRL · 64 m · CAEN 4342 · +6 firme la aceeași adresă
  5. RAPHAEL MEDICA SRL · 67 m · CAEN 8621 · +3 firme la aceeași adresă
  6. PRIV IMPORT EXPORT S.R.L. · 69 m · CAEN 4120 · +9 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 202541,14 mil lei▲ 35,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
10,29 mil20,57 mil30,86 mil41,14 mil2023 · cifră de afaceri: 17.069.190 lei2023 · profit net: 2.793.878 lei20232024 · cifră de afaceri: 30.483.282 lei2024 · profit net: 4.569.700 lei20242025 · cifră de afaceri: 41.144.451 lei41,14 mil2025 · profit net: 4.951.251 lei2025
Salariați
15▲ 36,4%
20232025
Datorii totale
5,21 mil lei▲ 226,4%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4712 · 10.804 firme · mai sus decât 100% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Cluj · mai sus decât 99% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
12,0% marjă · mai sus decât 73% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
12,0%
Creștere CA an/an
+35,0%
CA / salariat
2.742.963 lei
Datorii / active
51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,1%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+103,4%/an
Grad de îndatorare
51%
Angajați, în timp
2 → 15 (2021–2025, +650%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202541.144.451+35,0%4.951.251+8,3%12,0%5.210.12110.150.6724.994.63715
202430.483.282+78,6%4.569.700+63,6%15,0%1.596.1306.128.3714.582.27411
202317.069.1902.793.87816,4%2.000.9955.092.2603.092.5747
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-14.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

5

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
5
Valoare totală
1.644 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
SERSIMO 4 SEASONS S.R.L.41634617radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 41,17 mil lei, 15 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SERSIMO MARKET S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →