identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

ARDELEANA TISA FLEXIBLOC SRL

CAEN 2932 — Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule
CUI 33323890J2014000589249Plătitor TVA din 2014Verificat ANAF 13.10.2026casutepentrucopii.roActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
15,52mil lei
▲ 29,4% vs. 2024
Profit net · 2025
1,40mil lei
▲ 30,6% vs. 2024
Salariați
83
▲ 27,7% vs. 2024
Contracte publice
4
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, ARDELEANA TISA FLEXIBLOC SRL a raportat o cifră de afaceri de 15.520.749 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 29,4%. Rezultatul net a fost un profit de 1.398.238 lei. Datoriile totale au scăzut cu 5,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 83.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33323890
Nr. Reg. Comerțului
J2014000589249 · EUID ROONRC.J2014000589249
Cod CAEN
2932 — Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-06-27 (12 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Maramureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MARAMUREŞ
Localitate
Mun. Sighetu Marmaţiei
Adresă
JUD. MARAMUREŞ, MUN. SIGHETU MARMAŢIEI, STR. DRAGOŞ VODĂ · 7 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
casutepentrucopii.ro
Email
contact@casutepentrucopii.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

2 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 106 firme.

100 mN12
  1. MIPA GROUP S.R.L. · 31 m · CAEN 4321 · +18 firme la aceeași adresă
  2. ANGHELUTA CATALIN S.R.L. · 178 m · CAEN 4941 · +20 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 202515,52 mil lei▲ 29,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
3,88 mil7,76 mil11,64 mil15,52 mil2023 · cifră de afaceri: 11.057.892 lei2023 · profit net: 1.209.372 lei20232024 · cifră de afaceri: 11.994.121 lei2024 · profit net: 1.070.574 lei20242025 · cifră de afaceri: 15.520.749 lei15,52 mil2025 · profit net: 1.398.238 lei2025
Salariați
83▲ 27,7%
20232025
Datorii totale
6,33 mil lei▼ 5,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 2932 · 254 firme · mai sus decât 56% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Maramureș · mai sus decât 98% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
9,0% marjă · mai sus decât 72% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
9,0%
Creștere CA an/an
+29,4%
CA / salariat
186.997 lei
Datorii / active
53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
24,5%
Creștere medie anuală (2016–2025)
-3,5%/an
Grad de îndatorare
53%
Angajați, în timp
86 → 83 (2021–2025, -3%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202515.520.749+29,4%1.398.238+30,6%9,0%6.332.43712.050.6285.718.19183
202411.994.121+8,5%1.070.574−11,5%8,9%6.729.73511.748.9325.019.19765
202311.057.8921.209.37210,9%7.676.56712.423.0474.746.48063
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-13.

Legi noi care privesc firma asta

5

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

4

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
3.000 lei
Ultimul an
2019

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
3
Valoare totală
6.350 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

6

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
CONSTRUCT BIADRISA S.R.L.38967840în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 22,09 mil lei, 109 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule · Maramureș

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ARDELEANA TISA FLEXIBLOC  SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →