identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

P8R FUTURE SOLUTIONS S.R.L.

CAEN 7712 — Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
CUI 33481547J2018011217401Plătitor TVA din 2014Verificat ANAF 31.10.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
2,27mil lei
▲ 17,1% vs. 2024
Profit net · 2025
709mii lei
▲ 5,6% vs. 2024
Salariați
8
— constant
Vechime
12ani
din 2014
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

P8R FUTURE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 33481547, nr. J2018011217401) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2014. Activitatea principală: activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN 7712). Este plătitoare de TVA din 2014. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,27 mil lei și 8 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 31.10.2026.

În anul 2025, P8R FUTURE SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.274.953 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 17,1%. Rezultatul net a fost un profit de 709.121 lei. Datoriile totale au crescut cu 271,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 8.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33481547
Nr. Reg. Comerțului
J2018011217401 · EUID ROONRC.J2018011217401
Cod CAEN
7712 — Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-08-13 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS GHEORGHE IONESCU SISEŞTI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. LCA LIONS TRANS SRL · 30 m · CAEN 4941 · +1 firme la aceeași adresă
  2. MAKIARO S.R.L. · 37 m · CAEN 1413 · +1 firme la aceeași adresă
  3. PRESTIGE HEALTH & DENT S.R.L. · 43 m · CAEN 8623
  4. TOPCLASS PROPERTIES SRL · 48 m · CAEN 6831 · +16 firme la aceeași adresă
  5. TENNIS PERFORMANCE TEAM SRL · 52 m · CAEN 9311 · +2 firme la aceeași adresă
  6. ELMADA DISTRIBUTION S.R.L. · 61 m · CAEN 4712
  7. MODERN SURGERY ART S.R.L. · 67 m · CAEN 8622
  8. PAPION STIL SRL · 68 m · CAEN 7410 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20252,27 mil lei▲ 17,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
569 mii1,14 mil1,71 mil2,27 mil2023 · cifră de afaceri: 1.924.165 lei2023 · profit net: 840.913 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.942.163 lei2024 · profit net: 671.381 lei20242025 · cifră de afaceri: 2.274.953 lei2,27 mil2025 · profit net: 709.121 lei2025
Salariați
8
20232025
Datorii totale
2,85 mil lei▲ 271,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 7712 · 185 firme · mai sus decât 88% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Municipiul București · mai sus decât 86% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
31,2% marjă · mai sus decât 67% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
31,2%
Creștere CA an/an
+17,1%
CA / salariat
284.369 lei
Datorii / active
43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
27,7%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+49,6%/an
Grad de îndatorare
43%
Angajați, în timp
6 → 8 (2021–2025, +33%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.274.953+17,1%709.121+5,6%31,2%2.853.6206.636.7372.555.7978
20241.942.163+0,9%671.381−20,2%34,6%767.9456.572.1004.097.7568
20231.924.165840.91343,7%2.282.5167.944.8193.449.8756
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-31.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate

FirmăCUIStare
BNC TERRA PARTNERS S.R.L.44054940în funcțiune
LCA AUTOSERV SRL35015551în funcțiune
LCA LIONS TRANS SRL27580252în funcțiune
PHOENIX IT SRL16578664în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 7 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 3 județe: 6 active, cifră de afaceri cumulată 88,66 mil lei, 76 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

22

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 22 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre P8R FUTURE SOLUTIONS S.R.L.

Este P8R FUTURE SOLUTIONS S.R.L. o firmă activă?

Da. P8R FUTURE SOLUTIONS S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 31.10.2026).

Este P8R FUTURE SOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, P8R FUTURE SOLUTIONS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 08.09.2014 (verificare ANAF din 31.10.2026). Codul de TVA este RO33481547.

Ce cifră de afaceri are P8R FUTURE SOLUTIONS S.R.L.?

În 2025, P8R FUTURE SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.274.953 lei, în creștere cu 17,1% față de 2024, și un profit net de 709.121 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are P8R FUTURE SOLUTIONS S.R.L.?

În 2025, P8R FUTURE SOLUTIONS S.R.L. a raportat un număr mediu de 8 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este P8R FUTURE SOLUTIONS S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care P8R FUTURE SOLUTIONS S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are P8R FUTURE SOLUTIONS S.R.L. datorii la ANAF?

P8R FUTURE SOLUTIONS S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul P8R FUTURE SOLUTIONS S.R.L.?

Sediul social declarat al P8R FUTURE SOLUTIONS S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS GHEORGHE IONESCU SISEŞTI.

Ce activitate are P8R FUTURE SOLUTIONS S.R.L.?

Activitatea principală declarată a P8R FUTURE SOLUTIONS S.R.L. este „Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele” (cod CAEN 7712).

Când a fost înființată P8R FUTURE SOLUTIONS S.R.L.?

P8R FUTURE SOLUTIONS S.R.L. a fost înregistrată pe 13.08.2014, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2018011217401.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
P8R FUTURE SOLUTIONS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala