identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

ALLIANCE FASHION TRADE SRL

CAEN 4779 — Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine
CUI 33509206J40/9842/2014Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152021 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2021
891mii lei
▼ 26,1% vs. 2020
Profit net · 2021
702mii lei
▲ 798,0% vs. 2020
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2020
Vechime
12ani
din 2014
În anul 2021, ALLIANCE FASHION TRADE SRL a raportat o cifră de afaceri de 890.669 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 26,1%. Rezultatul net a fost un profit de 702.306 lei. Datoriile totale au scăzut cu 96,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33509206
Nr. Reg. Comerțului
J40/9842/2014 · EUID ROONRC.J40/9842/2014
Cod CAEN
4779 — Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-08-25 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. NICOLAE G. CARAMFIL, NR.19, CAMERA 7, ET.2
Cod poștal
14141
Contact declarat
6 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2021)
890.669 lei
▼ 26,1%
Profit net
702.306 lei
▲ 798,0%
Datorii
26.344 lei
▼ 96,7%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2019: 2.124.054 lei2020: 1.205.409 lei2021: 890.669 lei891 mii20192021
Evoluția profitului net
2019: 150.904 lei2020: -100.624 lei2021: 702.306 lei702 mii20192021
Evoluția numărului de salariați
2019: 32020: 22021: 1120192021

Indicatori derivați (2021)

Marjă netă
78,9%
Creștere CA an/an
-26,1%
CA / salariat
890.669 lei
Datorii / active
60%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4.000,1%
Creștere medie anuală (2015–2021)
-5,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2021890.669 lei702.306 lei26.344 lei43.901 lei17.557 lei1
20201.205.409 lei-100.624 lei806.998 lei82.856 lei-716.249 lei2
20192.124.054 lei150.904 lei784.039 lei155.861 lei-615.211 lei3
🔒 Încă 5 ani de istoric (2014–2018) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2019–2021). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
FOOTPRINTS FOR RETAIL SRL38324578în funcțiune
INSTANT ADVENTURE S.R.L.41049478radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · Municipiul București

GE
GALERIA EDMOND ART S.R.L.
CUI 55504129 · Sector 1 Mun. Bucureşti
ME
MAISON EDMOND S.R.L.
CUI 54461402 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MS
MOBILĂ STAR BACĂU S.R.L.
CUI 54169832 · Sector 1 Mun. Bucureşti
KS
KINDERBAZAR S.R.L.
CUI 51373918 · Sector 1 Mun. Bucureşti
NS
NICO SECOND-HAND S.R.L.
CUI 51189347 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SS
SORTATE SI ASORTATE S.R.L.
CUI 50982785 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

14

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 14 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2022-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ALLIANCE FASHION TRADE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →