identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

NIKVAN INTERCONS SRL

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 33585874J29/1246/2014Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152017 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2017
451mii lei
▲ 105,4% vs. 2016
Profit net · 2017
129mii lei
▲ 148,4% vs. 2016
Salariați
3
▼ 25,0% vs. 2016
Vechime
11ani
din 2014
În anul 2017, NIKVAN INTERCONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 451.064 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 105,4%. Rezultatul net a fost un profit de 128.793 lei. Datoriile totale au scăzut cu 11,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33585874
Nr. Reg. Comerțului
J29/1246/2014 · EUID ROONRC.J29/1246/2014
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-09-16 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Băicoi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-20 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2017)
451.064 lei
▲ 105,4%
Profit net
128.793 lei
▲ 148,4%
Datorii
38.287 lei
▼ 11,7%
Salariați
3
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2015: 280.101 lei2016: 219.654 lei2017: 451.064 lei451 mii20152017
Evoluția profitului net
2015: 65.316 lei2016: 51.846 lei2017: 128.793 lei129 mii20152017
Evoluția numărului de salariați
2015: 22016: 42017: 3320152017

Indicatori derivați (2017)

Marjă netă
28,6%
Creștere CA an/an
+105,4%
CA / salariat
150.355 lei
Datorii / active
23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2017451.064 lei128.793 lei38.287 lei167.320 lei129.033 lei3
2016219.654 lei51.846 lei43.364 lei95.450 lei52.086 lei4
2015280.101 lei65.316 lei65.310 lei235.712 lei170.402 lei2
🔒 Încă 1 an de istoric (2014–2014) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2015–2017). Ultima actualizare: 2026-08-20.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca creditor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2016-08-014608/105/2016Tribunalul Prahovadeschiderea procedurii la cererea debitoruluiFondCreditor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 6 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CORINA PROD SRL5351380radiată
CRISALEX VAN CONSTRUCT S.R.L.43433296radiată
KATALEX CONSTRUCT SRL19156583radiată
MIRAL CĂTĂ CONSTRUCT SRL30181308radiată
STAVO SERV SRL13692264radiată
VAMCRISAL EXPERT S.R.L.40066934radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Prahova

MF
MARCRIS FLOR S.R.L.
CUI 51085826 · Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg
N&
NAR & NYK CONSIMOB S.R.L.
CUI 51020169 · Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg
DS
DORDAV S.R.L.
CUI 50865653 · Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg
AC
ASYMIRBE CONSTRUCT S.R.L.
CUI 49817202 · Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg
CI
CONDORACHE INDUSTRIES S.R.L.
CUI 49625967 · Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg
MC
MAR COST INSTALCONS S.R.L.
CUI 49618978 · Sat Mărginenii de Jos Com. Filipeştii de Târg

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NIKVAN INTERCONS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →