identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

SARTEMO SRL

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 33701022J2014000949261Plătitor TVA din 2014Verificat ANAF 11.10.2026coffeejobs.roActivăAutorizat Ministerul Turismului
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,50mil lei
▼ 29,5% vs. 2024
Profit net · 2025
215mii lei
▲ 18,2% vs. 2024
Salariați
6
▼ 53,8% vs. 2024
Vechime
11ani
din 2014
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, SARTEMO SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.501.553 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 29,5%. Rezultatul net a fost un profit de 214.967 lei. Datoriile totale au scăzut cu 24,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33701022
Nr. Reg. Comerțului
J2014000949261 · EUID ROONRC.J2014000949261
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-10-16 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Mun. Târgu Mureş
Adresă
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. RODNEI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
540020

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
coffeejobs.ro
Email
office@coffeejobs.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 3 firme.

100 mN12345678
  1. BUILDER SRL · 21 m · CAEN 4100 · +2 firme la aceeași adresă
  2. MYSTIC PUB S.R.L. · 32 m · CAEN 5630
  3. HYDROTHERM SRL · 37 m · CAEN 6820 · +2 firme la aceeași adresă
  4. BAMBOO TAKEAWAY S.R.L. · 40 m · CAEN 5611
  5. EGRETA COMIMPEX SRL · 48 m · CAEN 1072 · +2 firme la aceeași adresă
  6. LUANA COM S.R.L. · 53 m · CAEN 4711
  7. ATIK BENEFIC CONSTRUCT S.R.L. · 56 m · CAEN 4120
  8. FIRST INTERMEDIARY SRL · 61 m · CAEN 6202

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20251,50 mil lei▼ 29,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
532 mii1,06 mil1,60 mil2,13 mil2023 · cifră de afaceri: 1.825.072 lei2023 · profit net: 12.852 lei20232024 · cifră de afaceri: 2.128.977 lei2024 · profit net: 181.922 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.501.553 lei1,50 mil2025 · profit net: 214.967 lei2025
Salariați
6▼ 53,8%
20232025
Datorii totale
608 mii lei▼ 24,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 5611 · 10.034 firme · mai sus decât 69% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Mureș · mai sus decât 85% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
14,3% marjă · mai sus decât 81% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
14,3%
Creștere CA an/an
-29,5%
CA / salariat
250.259 lei
Datorii / active
59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50,6%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+18,2%/an
Grad de îndatorare
59%
Angajați, în timp
9 → 6 (2021–2025, -33%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.501.553−29,5%214.967+18,2%14,3%607.6121.030.294424.9326
20242.128.977+16,7%181.922+999%8,5%807.2551.014.970209.96513
20231.825.07212.8520,7%762.818788.61028.04216
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-11.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Structură de cazare clasificată
Mun. Târgu Mureş
—valabil—Ministerul Turismului (SITUR)
lista din 04.10.2026

Dosare în instanță

4
Dosare în care firma apare ca parte
4
Ca reclamant
2
Ca debitor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2025-07-2910174/320/2025/a1Judecătoria Targumuresacţiune în anulare reexaminare taxă timbruFondPetent
2025-07-1410174/320/2025Judecătoria Targumuresacţiune în anulare dos. 19104/320/2024FondReclamant
2024-11-2819104/320/2024Judecătoria Targumuresordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u.FondReclamant
2024-07-1711002/320/2024Judecătoria Targumuresordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u.FondDebitor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
HOPS & HARVEST HOUSE S.R.L.48154454în funcțiune
TT SPORTS APPAREL SRL38253418în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 139 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 14 județe: 51 active, cifră de afaceri cumulată 433,95 mil lei, 537 salariați, 89 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Restaurante · Mureș

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SARTEMO  SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →