identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL

CAEN 7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CUI 33748874J2014001010047Plătitor TVA din 2014Verificat ANAF 30.10.2026cad-cam-engineering.comActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
478mii lei
▲ 2,3% vs. 2024
Profit net · 2025
308mii lei
▲ 1,3% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
12ani
din 2014
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL (CUI 33748874, nr. J2014001010047) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Bacău, județul Bacău, înființată în 2014. Activitatea principală: activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112). Este plătitoare de TVA din 2014. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 478 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 30.10.2026.

În anul 2025, CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL a raportat o cifră de afaceri de 478.315 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 2,3%. Rezultatul net a fost un profit de 307.824 lei. Datoriile totale au scăzut cu 8,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33748874
Nr. Reg. Comerțului
J2014001010047 · EUID ROONRC.J2014001010047
Cod CAEN
7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-10-30 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BACĂU
Localitate
Mun. Bacău
Adresă
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. NEPTUN
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
600309

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
cad-cam-engineering.com
Email
office@cad-cam-engineering.com
Ultima schimbare
site lansat · 09.10.2026

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. ANDREMI LOGISTIC 83 S.R.L. · 35 m · CAEN 6311
  2. BEST TRUCKS S.R.L. · 40 m · CAEN 7022 · +3 firme la aceeași adresă
  3. PROM@IND ENGINEERING SRL · 59 m · CAEN 8299 · +2 firme la aceeași adresă
  4. FIRE PROJECT SRL · 60 m · CAEN 7112 · +4 firme la aceeași adresă
  5. EDIL WALL STONE S.R.L. · 69 m · CAEN 2361
  6. BIPLAN SRL · 100 m · CAEN 4771 · +11 firme la aceeași adresă
  7. ARTA MONUMENTALA SRL · 101 m · CAEN 4690
  8. RANDITEX S.R.L. · 108 m · CAEN 5320

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025478 mii lei▲ 2,3% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
120 mii239 mii359 mii478 mii2023 · cifră de afaceri: 267.706 lei2023 · profit net: 188.098 lei20232024 · cifră de afaceri: 467.557 lei2024 · profit net: 303.865 lei20242025 · cifră de afaceri: 478.315 lei478 mii2025 · profit net: 307.824 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
162 mii lei▼ 8,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 7112 · 16.252 firme · mai sus decât 71% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Bacău · mai sus decât 69% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
64,4% marjă · mai sus decât 84% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
64,4%
Creștere CA an/an
+2,3%
CA / salariat
478.315 lei
Datorii / active
63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
321,5%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+13,9%/an
Grad de îndatorare
63%
Angajați, în timp
1 → 1 (2023–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025478.315+2,3%307.824+1,3%64,4%162.243257.98495.7411
2024467.557+74,7%303.865+61,5%65,0%177.320269.10291.7821
2023267.706188.09870,3%312.868506.275207.3531
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-30.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · Bacău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-09-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL

Este CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL o firmă activă?

Da. CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 30.10.2026).

Este CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL plătitoare de TVA?

Da, CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 14.11.2014 (verificare ANAF din 30.10.2026). Codul de TVA este RO33748874.

Ce cifră de afaceri are CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL?

În 2025, CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL a avut o cifră de afaceri de 478.315 lei, în creștere cu 2,3% față de 2024, și un profit net de 307.824 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL?

În 2025, CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL datorii la ANAF?

CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL?

Sediul social declarat al CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL este în JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. NEPTUN.

Ce activitate are CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL?

Activitatea principală declarată a CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112).

Când a fost înființată CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL?

CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL a fost înregistrată pe 30.10.2014, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2014001010047.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala