identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

MLMEDIA STUDIO DESIGN SRL

CAEN 6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
CUI 33762810J2014002133134Plătitor TVA din 2024Verificat ANAF 15.10.2026RO e-Facturaprogramare-medicala.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
357mii lei
▲ 139,0% vs. 2024
Profit net · 2025
102mii lei
▲ 1.638,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
2
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, MLMEDIA STUDIO DESIGN SRL a raportat o cifră de afaceri de 356.905 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 139,0%. Rezultatul net a fost un profit de 102.123 lei. Datoriile totale au crescut cu 139,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33762810
Nr. Reg. Comerțului
J2014002133134 · EUID ROONRC.J2014002133134
Cod CAEN
6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-11-04 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Hârşova
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Orş. Hârşova
Adresă
JUD. CONSTANŢA, ORŞ. HÂRŞOVA, STR. PLANTELOR
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
905400

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

5 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 11 firme.

100 m250 mN12345
  1. CARSIUM PROTECT SRL · 29 m · CAEN 8010 · +3 firme la aceeași adresă
  2. GECO MIXT SRL · 70 m · CAEN 4711 · +4 firme la aceeași adresă
  3. 24 ALEX S.R.L. · 98 m · CAEN 4711 · +3 firme la aceeași adresă
  4. INTERACTIVE KIDS S.R.L. · 259 m · CAEN 9329 · +1 firme la aceeași adresă
  5. PETRO & DIMI CONSTRUCT SRL · 434 m · CAEN 2511 · +24 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

11 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025357 mii lei▲ 139,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
99 mii198 mii298 mii397 mii2023 · cifră de afaceri: 396.721 lei2023 · profit net: 9.532 lei20232024 · cifră de afaceri: 149.363 lei2024 · profit net: 5.876 lei20242025 · cifră de afaceri: 356.905 lei357 mii2025 · profit net: 102.123 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
224 mii lei▲ 139,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 6210 · 15.709 firme · mai sus decât 53% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Constanța · mai sus decât 61% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
28,6% marjă · mai sus decât 29% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
28,6%
Creștere CA an/an
+139,0%
CA / salariat
356.905 lei
Datorii / active
66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
89,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+24,7%/an
Grad de îndatorare
66%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025356.905+139%102.123+999%28,6%224.016338.299114.2831
2024149.363−62,4%5.876−38,4%3,9%93.502175.66282.1601
2023396.7219.5322,4%111.976438.260326.2841
Încă 8 ani de istoric (2015–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
293 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
5.203 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2025-11-072012/842/2025Judecătoria Harsovaplângere contravenţională proces verbal nr.316/17.10.2025FondPetent

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · Constanța

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-10-08Cod CAEN62016210
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MLMEDIA STUDIO DESIGN SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →