identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

TECH IT SOLUTIONS S.R.L.

CAEN 7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CUI 33842838J2017005599237Plătitor TVA din 2018TVA la încasareVerificat ANAF 06.11.2026ActivăAutorizat ANRE gaze PDIB, PDSB, PPI, PT
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
3,10mil lei
▼ 59,1% vs. 2024
Profit net · 2025
430mii lei
▼ 86,1% vs. 2024
Salariați
6
▼ 14,3% vs. 2024
Contracte publice
129
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

TECH IT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 33842838, nr. J2017005599237) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Mogoșoaia, județul Ilfov, înființată în 2014. Activitatea principală: activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112). Este plătitoare de TVA din 2018. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,10 mil lei și 6 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 06.11.2026.

În anul 2025, TECH IT SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.097.082 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 59,1%. Rezultatul net a fost un profit de 430.016 lei. Datoriile totale au scăzut cu 30,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33842838
Nr. Reg. Comerțului
J2017005599237 · EUID ROONRC.J2017005599237
Cod CAEN
7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-11-26 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia
Adresă
JUD. ILFOV, SAT MOGOŞOAIA COM. MOGOŞOAIA, STR. VÂNĂTORILOR · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
77135

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-06 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 36 firme.

100 mN12345678
  1. GEN FERT MEDICAL SRL · 58 m · CAEN 8622
  2. SOPHY LOGISTIC SRL · 76 m · CAEN 4941 · +1 firme la aceeași adresă
  3. LOCT S.R.L. · 79 m · CAEN 4322 · +2 firme la aceeași adresă
  4. BLADELINE S.R.L. · 90 m · CAEN 4399
  5. BEST SOLUTION EQUIPMENT S.R.L. · 111 m · CAEN 4614
  6. DLUXE THERMO GROUP SRL · 131 m · CAEN 4690 · +2 firme la aceeași adresă
  7. LA DOLCE VITA PRODUCTIONS GRUP S.R.L. · 137 m · CAEN 5911
  8. DYA SOFT SRL · 141 m · CAEN 6201

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

11 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20253,10 mil lei▼ 59,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
1,89 mil3,78 mil5,67 mil7,57 mil2023 · cifră de afaceri: 3.933.989 lei2023 · profit net: 2.059.052 lei20232024 · cifră de afaceri: 7.566.647 lei2024 · profit net: 3.092.861 lei20242025 · cifră de afaceri: 3.097.082 lei3,10 mil2025 · profit net: 430.016 lei2025
Salariați
6▼ 14,3%
20232025
Datorii totale
1,91 mil lei▼ 30,1%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 7112 · 16.259 firme · mai sus decât 94% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Ilfov · mai sus decât 89% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
13,9% marjă · mai sus decât 37% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
13,9%
Creștere CA an/an
-59,1%
CA / salariat
516.180 lei
Datorii / active
70%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
45,5%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+72,3%/an
Grad de îndatorare
70%
Angajați, în timp
6 → 6 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.097.082−59,1%430.016−86,1%13,9%1.909.0362.714.413945.7086
20247.566.647+92,3%3.092.861+50,2%40,9%2.730.9865.824.9143.094.3017
20233.933.9892.059.05252,3%1.167.9383.514.1162.346.1786
Încă 8 ani de istoric (2015–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-06.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

4

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Autorizație ANRE gaze naturale, tip PDIB
proiectare de instalații de utilizare a gazelor naturale (joasă, redusă și medie presiune); emis 21.12.2025
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
25013valabil20.12.2030ANRE
lista din 04.10.2026
Autorizație ANRE gaze naturale, tip PDSB
proiectare de sisteme de distribuție a gazelor naturale și instalații de biogaz/biometan; emis 18.03.2024
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
23302valabil17.03.2029ANRE
lista din 04.10.2026
Autorizație ANRE gaze naturale, tip PPI
proiectare de conducte din amonte și instalații tehnologice de producție/înmagazinare; emis 21.12.2025
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
25011valabil20.12.2030ANRE
lista din 04.10.2026
Autorizație ANRE gaze naturale, tip PT
proiectare de sisteme de transport al gazelor naturale și instalații de înaltă presiune; emis 21.12.2025
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
25012valabil20.12.2030ANRE
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

129

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
129
Valoare totală
14.124.063 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AGRO RESOURSES SRL26144859în procedură
TECH IT DETAILING S.R.L.44673726radiată
TIS PROIECT S.R.L.44665863radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 4 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 3,17 mil lei, 6 salariați, 3 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · Ilfov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

15

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 15 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre TECH IT SOLUTIONS S.R.L.

Este TECH IT SOLUTIONS S.R.L. o firmă activă?

Da. TECH IT SOLUTIONS S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 06.11.2026).

Este TECH IT SOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, TECH IT SOLUTIONS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.01.2018 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 06.11.2026). Codul de TVA este RO33842838.

Ce cifră de afaceri are TECH IT SOLUTIONS S.R.L.?

În 2025, TECH IT SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 3.097.082 lei, în scădere cu 59,1% față de 2024, și un profit net de 430.016 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are TECH IT SOLUTIONS S.R.L.?

În 2025, TECH IT SOLUTIONS S.R.L. a raportat un număr mediu de 6 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este TECH IT SOLUTIONS S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care TECH IT SOLUTIONS S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 21.09.2026.

Are TECH IT SOLUTIONS S.R.L. datorii la ANAF?

TECH IT SOLUTIONS S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul TECH IT SOLUTIONS S.R.L.?

Sediul social declarat al TECH IT SOLUTIONS S.R.L. este în JUD. ILFOV, SAT MOGOŞOAIA COM. MOGOŞOAIA, STR. VÂNĂTORILOR.

Ce activitate are TECH IT SOLUTIONS S.R.L.?

Activitatea principală declarată a TECH IT SOLUTIONS S.R.L. este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112).

Când a fost înființată TECH IT SOLUTIONS S.R.L.?

TECH IT SOLUTIONS S.R.L. a fost înregistrată pe 26.11.2014, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2017005599237.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TECH IT SOLUTIONS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala