identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

CA ODINIOARĂ SRL

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 33965288J2015000008369Plătitor TVA din 2016Verificat ANAF 15.10.2026RO e-Facturacaodinioara.roActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
4,10mil lei
▼ 6,1% vs. 2024
Profit net · 2025
204mii lei
▲ 47,2% vs. 2024
Salariați
23
▼ 8,0% vs. 2024
Vechime
11ani
din 2015
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, CA ODINIOARĂ SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.100.145 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 6,1%. Rezultatul net a fost un profit de 204.461 lei. Datoriile totale au scăzut cu 30,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 23.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33965288
Nr. Reg. Comerțului
J2015000008369 · EUID ROONRC.J2015000008369
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-01-14 (11 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TULCEA
Localitate
Mun. Tulcea
Adresă
JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, ALEEA LIVEZILOR
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

potrivit

Site legat de firmă prin numele domeniului, care coincide cu numele firmei și apare în titlul paginii.

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 m250 m500 mN12345678
  1. ANDA SRL · 369 m · CAEN 5590
  2. BUSINESS SAFE SYSTEMS S.R.L. · 382 m · CAEN 8009
  3. PIC-SOFT SRL · 398 m · CAEN 4740
  4. FRAHER DISTRIBUTION SRL · 412 m · CAEN 4639 · +3 firme la aceeași adresă
  5. SUCURSALA DE EXPL. TRANSPORT TEHN. SI PRELUCRAREA PRIMARA A LEMNULUI · 417 m · +10 firme la aceeași adresă
  6. TOTAL INTER MEDIA S.R.L. · 459 m · CAEN 6110 · +3 firme la aceeași adresă
  7. RESTAURANT CIUPERCA SRL · 504 m · CAEN 5630 · +7 firme la aceeași adresă
  8. SANDBLASTING TL SRL · 520 m · CAEN 2551 · +2 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

11 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20254,10 mil lei▼ 6,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
1,16 mil2,31 mil3,47 mil4,63 mil2023 · cifră de afaceri: 4.626.471 lei2023 · profit net: 752.443 lei20232024 · cifră de afaceri: 4.365.587 lei2024 · profit net: 138.918 lei20242025 · cifră de afaceri: 4.100.145 lei4,10 mil2025 · profit net: 204.461 lei2025
Salariați
23▼ 8,0%
20232025
Datorii totale
1,23 mil lei▼ 30,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 5611 · 10.034 firme · mai sus decât 88% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Tulcea · mai sus decât 93% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
5,0% marjă · mai sus decât 61% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
5,0%
Creștere CA an/an
-6,1%
CA / salariat
178.267 lei
Datorii / active
51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
17,7%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+17,2%/an
Grad de îndatorare
51%
Angajați, în timp
24 → 23 (2021–2025, -4%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.100.145−6,1%204.461+47,2%5,0%1.227.0932.383.9511.156.85823
20244.365.587−5,6%138.918−81,5%3,2%1.767.5223.253.6971.486.17525
20234.626.471752.44316,3%1.098.9112.946.1691.847.25824
Încă 8 ani de istoric (2015–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Mărci înregistrate

1

Mărcile depuse pe numele firmei la OSIM, EUIPO sau WIPO, după registrul TMview.

Ca odinioara RESTAURANT TRADITIONAL OSIM 2017

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Tulcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CA ODINIOARĂ SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →