identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

MULTISIGN SRL

CAEN 4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
CUI 34108890J2015000222086Plătitor TVA din 2015Verificat ANAF 11.10.2026multisign.roActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
13,64mil lei
▲ 16,8% vs. 2024
Profit net · 2025
253mii lei
▲ 2.679,4% vs. 2024
Salariați
16
Contracte publice
83
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, MULTISIGN SRL a raportat o cifră de afaceri de 13.640.547 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 16,8%. Rezultatul net a fost un profit de 252.734 lei. Datoriile totale au scăzut cu 4,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 16.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34108890
Nr. Reg. Comerțului
J2015000222086 · EUID ROONRC.J2015000222086
Cod CAEN
4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-02-16 (11 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BRAŞOV
Localitate
Sat Prejmer Com. Prejmer
Adresă
JUD. BRAŞOV, SAT PREJMER COM. PREJMER, STR. BRUXELLES
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
507165
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

potrivit

Site legat de firmă prin numele domeniului, care coincide cu numele firmei și apare în titlul paginii.

Website
multisign.ro
Autoritate web
24/100 · locul 5.973.297 între domeniile .ro, după linkurile primite (Common Crawl)

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

1 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 m250 mN1
  1. JAWAL CNC MACHINE S.R.L. · 318 m · CAEN 4662

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

11 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 202513,64 mil lei▲ 16,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
3,41 mil6,82 mil10,23 mil13,64 mil2023 · cifră de afaceri: 11.500.585 lei2023 · profit net: 441.673 lei20232024 · cifră de afaceri: 11.682.415 lei2024 · profit net: 9.093 lei20242025 · cifră de afaceri: 13.640.547 lei13,64 mil2025 · profit net: 252.734 lei2025
Salariați
16
20232025
Datorii totale
5,71 mil lei▼ 4,1%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4690 · 6.068 firme · mai sus decât 91% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Brașov · mai sus decât 98% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
1,9% marjă · mai sus decât 36% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
1,9%
Creștere CA an/an
+16,8%
CA / salariat
852.534 lei
Datorii / active
74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
19,2%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+26,7%/an
Grad de îndatorare
74%
Angajați, în timp
10 → 16 (2021–2025, +60%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202513.640.547+16,8%252.734+999%1,9%5.706.2197.714.8751.318.03516
202411.682.415+1,6%9.093−97,9%0,1%5.952.7118.018.3811.258.634—
202311.500.585441.6733,8%4.619.9816.867.4181.249.54112
Încă 8 ani de istoric (2015–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-11.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Mărci înregistrate

1

Mărcile depuse pe numele firmei la OSIM, EUIPO sau WIPO, după registrul TMview.

multisign EUIPO 2025

Contracte publice (SEAP)

83

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
11
Valoare totală
336.571 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
72
Valoare totală
216.350 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

6
Dosare în care firma apare ca parte
6
Ca creditor
6
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2023-07-1723365/3/2021/a25Curtea De Apel Bucurestiprocedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitatăApelIntimat Creditor
2023-06-2923365/3/2021/a23Tribunalul Bucuresticontestaţie împotriva măsurilor administratorului/lichidatorului judiciar împotrFondCreditor
2023-06-2823365/3/2021/a22Tribunalul Bucuresticontestaţie împotriva măsurilor administratorului/lichidatorului judiciar împotrFondCreditor
2023-06-2023365/3/2021/a21Tribunalul Bucuresticontestaţie impotriva deciziei publicata in BPI nr.10377/16.6.2023 (CII Savoiu IFondCreditor
2023-06-1323365/3/2021/a20Tribunalul Bucuresticontestaţie împotriva hotărârii comitetului/adunarii creditorilor impotriva PV aFondCreditor
2021-08-1023365/3/2021Tribunalul Bucuresticererea debitorului (art.66 alin.10 din Legea nr.85/2014) cerere de ridicare a dFondCreditor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
MULTITECH INDUSTRIAL S.R.L.14445831în funcțiune
CONSEPTUAL SRL18893323radiată
PLAN LAB GLOBAL S.R.L.50328315în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 4 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 3 active, cifră de afaceri cumulată 42,91 mil lei, 48 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu ridicata nespecializat · Brașov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-09-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-15AdresăJUD. BRAŞOV, SAT PREJMER COM. PREJMER, STR. BRUXELLES, NR.61-62JUD. BRAŞOV, SAT PREJMER COM. PREJMER, STR. BRUXELLES, NR.61, SUPRAFATA DE 548 MP
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MULTISIGN SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →