identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

MAJESTIC AGROWINE SRL

CAEN 4618 — Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
CUI 34187494J2015002629405Plătitor TVA din 2016Verificat ANAF 12.10.2026majestic-agrowine.roActivăÎnregistrat ANF (fitosanitar)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,88mil lei
▼ 16,2% vs. 2024
Profit net · 2025
−124mii lei
▼ 20.776,5% vs. 2024
Salariați
4
— constant
Contracte publice
166
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, MAJESTIC AGROWINE SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.883.549 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 16,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 123.852 lei. Datoriile totale au crescut cu 22,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-123.852 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34187494
Nr. Reg. Comerțului
J2015002629405 · EUID ROONRC.J2015002629405
Cod CAEN
4618 — Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-03-04 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, DRM GURA ARIEŞULUI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

potrivit

Site legat de firmă prin numele domeniului, care coincide cu numele firmei și apare în titlul paginii.

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

5 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 303 firme.

100 mN12345
  1. ASTRA INVESTITII IMOBILIARE SRL · 21 m · CAEN 4100 · +11 firme la aceeași adresă
  2. DEUS CONCEPT SRL · 34 m · CAEN 4711 · +2 firme la aceeași adresă
  3. SERVICE ANTONY S.R.L. · 37 m · CAEN 5021
  4. CLA RA COM 94 S.R.L. · 38 m · CAEN 6024
  5. RUCA STAVAR · 39 m · +22 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

11 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20251,88 mil lei▼ 16,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
562 mii1,12 mil1,69 mil2,25 mil2023 · cifră de afaceri: 1.985.773 lei2023 · profit net: 27.828 lei20232024 · cifră de afaceri: 2.247.614 lei2024 · profit net: 599 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.883.549 lei1,88 mil2025 · profit net: -123.852 lei2025
Salariați
4
20232025
Datorii totale
243 mii lei▲ 22,8%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 4618 · 1.466 firme · mai sus decât 85% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Municipiul București · mai sus decât 84% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-6,6% marjă · mai sus decât 18% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-6,6%
Creștere CA an/an
-16,2%
CA / salariat
470.887 lei
Datorii / active
38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-31,5%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+28,9%/an
Grad de îndatorare
38%
Angajați, în timp
3 → 4 (2021–2025, +33%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.883.549−16,2%-123.852−999%-6,6%242.639635.692393.5264
20242.247.614+13,2%599−97,8%0,0%197.548714.501517.3784
20231.985.77327.8281,4%242.037758.731516.7794
Încă 8 ani de istoric (2015–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator înregistrat ANF pentru comercializarea produselor de protecția plantelor
comercializare – fitofarmacii; sediu: Bucuresti, Sector 3, Bld. Rm. Sarat, nr. 1, Bl. H13,ap. 13; punct de lucru: Loc. Sahateni , str. Principala, nr. 154
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
—valabil—Autoritatea Națională Fitosanitară (ANF)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

166

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
13
Valoare totală
58.549 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
153
Valoare totală
555.275 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MAJESTIC AGROWINE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →