identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

RÎNCACIU CONSTRUCT SRL

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 34214190J23/804/2015Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192021 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2021
231mii lei
▼ 5,2% vs. 2020
Profit net · 2021
197mii lei
▼ 10,7% vs. 2020
Salariați
Vechime
11ani
din 2015
În anul 2021, RÎNCACIU CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 230.969 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 5,2%. Rezultatul net a fost un profit de 197.144 lei. Datoriile totale au crescut cu 32,1% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34214190
Nr. Reg. Comerțului
J23/804/2015 · EUID ROONRC.J23/804/2015
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-03-11 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Sat Gruiu Com. Gruiu
Adresă
JUD. ILFOV, SAT GRUIU COM. GRUIU, STR. VODĂ CUZA, NR.13 · 2 firme aici
Cod poștal
77115
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2021)
230.969 lei
▼ 5,2%
Profit net
197.144 lei
▼ 10,7%
Datorii
29.615 lei
▲ 32,1%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2019: 128.126 lei2020: 243.619 lei2021: 230.969 lei231 mii20192021
Evoluția profitului net
2019: 118.431 lei2020: 220.879 lei2021: 197.144 lei197 mii20192021

Indicatori derivați (2021)

Marjă netă
85,4%
Creștere CA an/an
-5,2%
Datorii / active
13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,4%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202155.481 $47.356 $7.114 $54.739 $47.625 $
202057.440 $52.078 $5.287 $57.422 $52.135 $
201930.224 $27.937 $691 $31.962 $31.272 $

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2019–2021). Ultima actualizare: 2026-09-03.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

HC
HORS CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50025176 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Ilfov

GC
GRIGORE CONSTRUCTII CIVILE S.R.L.
CUI 47249289 · Sat Gruiu Com. Gruiu
BP
BKO PROD INVEST S.R.L.
CUI 51093080 · Sat Voluntari Orş. Voluntari
CC
CONINSTAL CC&D S.R.L.
CUI 51072478 · Orş. Popeşti-Leordeni
AS
ADS STEEL HOUSE S.R.L.
CUI 51060945 · Sat Jilava Com. Jilava
A&
ALIARAS & MIRANBERK S.R.L.
CUI 51059010 · Com. Ştefăneştii de Jos
RC
RAPID CATA CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51047792 · Sat Bragadiru Orş. Bragadiru

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RÎNCACIU CONSTRUCT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →