identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

ZEN TECHNOLOGIES S.R.L.

CAEN 6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
CUI 34264180J2015003492404Neplătitor TVAVerificat ANAF 04.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2022 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2022
434lei
▼ 97,3% vs. 2021
Profit net · 2022
−26mii lei
▼ 1.899,2% vs. 2021
Salariați
0
Vechime
11ani
din 2015
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

ZEN TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI 34264180, nr. J2015003492404) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2015. Activitatea principală: activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210). Nu este plătitoare de TVA. În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 434 lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 04.11.2026.

În anul 2022, ZEN TECHNOLOGIES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 434 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 97,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 25.764 lei. Datoriile totale au crescut cu 4.909,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
Semnale de atenție
  • Fără bilanț depus 3 ani — Nu apare cu situații financiare depuse la ANAF pe ultimii 3 ani (ultimul bilanț: 2022). De regulă înseamnă că firma nu mai are activitate sau nu-și respectă obligațiile de raportare.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2022 (-25.764 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34264180
Nr. Reg. Comerțului
J2015003492404 · EUID ROONRC.J2015003492404
Cod CAEN
6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-03-23 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR BOGDAN VODĂ
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
10936
Contact declarat
22 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 29 firme.

100 mN12345678
  1. WELLGYN S.R.L. · 20 m · CAEN 8622
  2. ADVANCED ENVIRONMENTAL SERVICES S.R.L. · 24 m · CAEN 5263 · +1 firme la aceeași adresă
  3. STAR FILM PRODUCTION S.R.L. · 37 m · CAEN 5911 · +1 firme la aceeași adresă
  4. CRSS DEV S.R.L. · 37 m · CAEN 6210
  5. GRADIENT EXPRESS SRL · 38 m · CAEN 8622 · +1 firme la aceeași adresă
  6. FENG CLEAN SRL · 46 m · CAEN 8129
  7. FLOW MASTER SYSTEMS S.R.L. · 47 m · CAEN 4322
  8. ANUNŢUL GALBEN SRL · 55 m · CAEN 4791 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

7 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2022434 lei▼ 97,3% față de 2021
Cifră de afaceriProfit net
4.0008.00012 mii16 mii2020 · cifră de afaceri: 10.600 lei2020 · profit net: 5.764 lei20202021 · cifră de afaceri: 16.000 lei2021 · profit net: 1.432 lei20212022 · cifră de afaceri: 434 lei4342022 · profit net: -25.764 lei2022
Salariați
0
20202022
Datorii totale
84 mii lei▲ 4.909,7%
20202022

Indicatori 2022

Marjă netă
-5.936,4%
Creștere CA an/an
-97,3%
Datorii / active
82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-133,5%
Creștere medie anuală (2017–2022)
-61,0%/an

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022434−97,3%-25.764−999%—84.113103.18719.2950
202116.000+50,9%1.432−75,2%9,0%1.67946.73845.0590
202010.6005.76454,4%1.19944.77643.5771
Încă 4 ani de istoric (2015–2019)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-11-04.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ALCHIMEDIA SRL24273725radiată
LEHMAN MEDIA SRL24659247radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 434 lei, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-10-19.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

2

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-10-20AdresăMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. BOGDAN VODĂ, NR.14, CAMERA 3, PARTITIA 1, ET.1MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR BOGDAN VODĂ, NR.14, CAMERA 3. PARTITIA 1, ET.1
2026-10-20Cod CAEN62016210

Întrebări despre ZEN TECHNOLOGIES S.R.L.

Este ZEN TECHNOLOGIES S.R.L. o firmă activă?

Da. ZEN TECHNOLOGIES S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 04.11.2026).

Este ZEN TECHNOLOGIES S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, ZEN TECHNOLOGIES S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 04.11.2026).

Ce cifră de afaceri are ZEN TECHNOLOGIES S.R.L.?

În 2022, ZEN TECHNOLOGIES S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 434 lei, în scădere cu 97,3% față de 2021, și o pierdere netă de 25.764 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are ZEN TECHNOLOGIES S.R.L.?

În 2022, ZEN TECHNOLOGIES S.R.L. a raportat un număr mediu de 0 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este ZEN TECHNOLOGIES S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care ZEN TECHNOLOGIES S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 04.10.2026.

Are ZEN TECHNOLOGIES S.R.L. datorii la ANAF?

ZEN TECHNOLOGIES S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul ZEN TECHNOLOGIES S.R.L.?

Sediul social declarat al ZEN TECHNOLOGIES S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR BOGDAN VODĂ.

Ce activitate are ZEN TECHNOLOGIES S.R.L.?

Activitatea principală declarată a ZEN TECHNOLOGIES S.R.L. este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210).

Când a fost înființată ZEN TECHNOLOGIES S.R.L.?

ZEN TECHNOLOGIES S.R.L. a fost înregistrată pe 23.03.2015, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2015003492404.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ZEN TECHNOLOGIES S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala