Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.
JUST SEVEN S.R.L. (CUI 34335442, nr. J2015000323336) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Suceava, județul Suceava, înființată în 2015. Activitatea principală: comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690). Este plătitoare de TVA din 2015. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 52,69 mil lei și 195 de salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 08.11.2026.
Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.
Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-08 · despre sursele de date · cere corectarea datelor
Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.
Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.
Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 66 firme.
Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.
Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Marjă | Datorii | Active | Capitaluri | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 52.687.676+24,9% | 7.585.078+28,6% | 14,4% | 9.110.589 | 27.486.048 | 18.300.621 | 195 |
| 2024 | 42.180.982+42,0% | 5.898.576+25,3% | 14,0% | 4.970.923 | 19.753.838 | 14.406.972 | 169 |
| 2023 | 29.708.649 | 4.707.089 | 15,8% | 2.369.948 | 15.029.424 | 12.648.130 | 98 |
Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-08.
După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.
Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.
| Autorizare | Nr. | Stare | Valabilă până la | Sursa |
|---|---|---|---|---|
| Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015) listă AFM actualizată la 04.09.2026 | — | valabil | — | Administrația Fondului pentru Mediu (AFM) lista din 04.10.2026 |
| Transport rutier de marfă/persoane JUST SEVEN SRL, SUCEAVA | — | valabil | — | Autoritatea Rutieră Română (ARR) lista din 04.10.2026 |
| Cofetărie / brutărie înregistrată DSVSA CLUJ-NAPOCA str. Piața Gării nr.4-5 potrivit după denumire și județ, nu după CUI | — | valabil | — | DSVSA județene (ANSVSA) lista din 08.11.2026 |
| Restaurant / fast-food înregistrat DSVSA BAIA MARE, PIATA REVOLUTIEI ,NR. 4 PARTER SP. COMERCIAL 3,SC A potrivit după denumire și județ, nu după CUI | — | valabil | — | DSVSA județene (ANSVSA) lista din 08.11.2026 |
Adresele unde funcționează efectiv, după registre oficiale: DSVSA (unități alimentare înregistrate), casele de asigurări de sănătate (contracte) și rețeaua școlară a Ministerului Educației — nu sediul social.
Cofetărie / brutărie 1
Restaurant / fast-food 1
Mărcile depuse pe numele firmei la OSIM, EUIPO sau WIPO, după registrul TMview.
| Data dosarului | Dosar | Instanța | Obiect | Stadiu | Rolul firmei |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-05-13 | 2502/30/2026 | Tribunalul Timis | procedura insolvenţei – persoane juridice de drept privat procedură generală - A | Fond | Creditor |
| 2026-04-30 | 2266/30/2026 | Tribunalul Timis | procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată | Fond | Creditor |
| 2026-03-17 | 1487/285/2026 | Judecătoria Radauti | anulare proces verbal de contravenţie plângere la OG99/2000-proces verbal de con | Fond | Petent |
| 2024-03-11 | 925/86/2024 | Tribunalul Suceava | contestaţie act administrativ fiscal | Fond | Reclamant |
Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.
Alte firme înregistrate la aceeași adresă
Vezi toate firmele de la această adresă →
Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.
Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.
Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.
1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate
| Firmă | CUI | Stare |
|---|---|---|
| JUST JUNIOR S.R.L. | 34977850 | radiată |
Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.
Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 52,69 mil lei, 195 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.
Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.
Comerț cu ridicata nespecializat · Suceava
Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →
Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.
Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.
Da. JUST SEVEN S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 08.11.2026).
Da, JUST SEVEN S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.09.2015 (verificare ANAF din 08.11.2026). Codul de TVA este RO34335442.
În 2025, JUST SEVEN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 52.687.676 lei, în creștere cu 24,9% față de 2024, și un profit net de 7.585.078 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.
În 2025, JUST SEVEN S.R.L. a raportat un număr mediu de 195 de salariați, conform situațiilor financiare anuale.
Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care JUST SEVEN S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 20.09.2026.
Da, JUST SEVEN S.R.L. apare în 4 dosare pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.
JUST SEVEN S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.
Sediul social declarat al JUST SEVEN S.R.L. este în JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. ANA IPĂTESCU.
Activitatea principală declarată a JUST SEVEN S.R.L. este „Comerț cu ridicata nespecializat” (cod CAEN 4690).
JUST SEVEN S.R.L. a fost înregistrată pe 06.04.2015, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2015000323336.
Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.
Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.
Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →