identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

RIM AUTOLOGISTIC SRL

CAEN 9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
CUI 34537514J2015006054401Plătitor TVA din 2018Verificat ANAF 04.11.2026RO e-Facturaamiabilauto.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
6,15mil lei
▲ 41,4% vs. 2024
Profit net · 2025
851mii lei
▲ 324,9% vs. 2024
Salariați
18
▲ 63,6% vs. 2024
Vechime
11ani
din 2015
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

RIM AUTOLOGISTIC SRL (CUI 34537514, nr. J2015006054401) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2015. Activitatea principală: repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531). Este plătitoare de TVA din 2018. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 6,15 mil lei și 18 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 04.11.2026.

În anul 2025, RIM AUTOLOGISTIC SRL a raportat o cifră de afaceri de 6.149.153 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 41,4%. Rezultatul net a fost un profit de 851.121 lei. Datoriile totale au crescut cu 51,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 18.
Semnale de risc ridicat
  • Restanțe la ANAF — Pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante la 30.06.2026: 1.471.217 lei (Insolvabil).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34537514
Nr. Reg. Comerțului
J2015006054401 · EUID ROONRC.J2015006054401
Cod CAEN
9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-05-20 (11 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR HORTENSIEI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
amiabilauto.ro
Email
office@amiabilauto.ro
Program
Lu,Ma,Mi,Jo,Vi 08:00–17:00 · Sâ,Du 00:00–00:00 · de pe site

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. TURCITU MUSIC PRODUCTION S.R.L. · 33 m · CAEN 9001
  2. CNM KEBAP SRL · 37 m · CAEN 8299
  3. NGS BEST FISHING SRL · 38 m · CAEN 312
  4. SEA AUTOMATIZARI S.R.L. · 66 m · CAEN 2790
  5. ELID COM SRL · 67 m · CAEN 5212 · +1 firme la aceeași adresă
  6. SKY HIGH MEDICINALS S.R.L. · 69 m · CAEN 4791 · +1 firme la aceeași adresă
  7. BEST STO S.R.L. · 70 m · CAEN 4782
  8. R&MLINE SRL · 73 m · CAEN 7111

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

11 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20256,15 mil lei▲ 41,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
1,54 mil3,07 mil4,61 mil6,15 mil2023 · cifră de afaceri: 3.244.247 lei2023 · profit net: 990.707 lei20232024 · cifră de afaceri: 4.348.003 lei2024 · profit net: -378.374 lei20242025 · cifră de afaceri: 6.149.153 lei6,15 mil2025 · profit net: 851.121 lei2025
Salariați
18▲ 63,6%
20232025
Datorii totale
3,23 mil lei▲ 51,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 9531 · 10.563 firme · mai sus decât 97% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Municipiul București · mai sus decât 93% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
13,8% marjă · mai sus decât 73% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
13,8%
Creștere CA an/an
+41,4%
CA / salariat
341.620 lei
Datorii / active
64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
47,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+52,3%/an
Grad de îndatorare
64%
Angajați, în timp
14 → 18 (2021–2025, +29%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20256.149.153+41,4%851.12113,8%3.226.1355.013.5141.811.69518
20244.348.003+34,0%-378.374−138%-8,7%2.123.8363.338.8321.245.42611
20233.244.247990.70730,5%2.181.9544.043.5151.895.70312
Încă 8 ani de istoric (2015–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-04.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Dosare în instanță

29
Dosare în care firma apare ca parte
29
Ca reclamant
17
Ca pârât
5
Ca debitor
4
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-08-1443860/299/2026Judecătoria Sectorul1bucuresticerere de valoare redusă 24376,23 LEIFondPârât
2026-08-0529305/300/2026Judecătoria Sectorul2bucurestiplata lucrului nedatoratFondPârât
2026-07-1026301/300/2026Judecătoria Sectorul2bucuresticerere de valoare redusăFondReclamant
2026-05-1217932/300/2026Judecătoria Sectorul2bucuresticerere de valoare redusăFondPârât
2026-03-2630603/300/2025Judecătoria Sectorul3bucuresticerere de valoare redusăFondReclamant
2026-01-13468/300/2026Judecătoria Sectorul2bucurestiordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u.FondDebitor
2025-12-2243797/3/2024/a14Tribunalul Bucurestiacţiune în anulare anularea transferului patrimonial al bunului mobil Range RoveFondPârât
2025-12-1639088/300/2025Judecătoria Sectorul2bucurestianulare act dec. FGA nr. 1378664/2025, pretenţiiFondReclamant
2025-10-1030603/300/2025Judecătoria Sectorul2bucuresticerere de valoare redusăFondReclamant
2025-03-067213/94/2025Judecătoria Bufteavalidare poprire 959/2023FondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
AVD TRADING S.R.L.48376086în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 6,49 mil lei, 19 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Repararea și întreținerea autovehiculelor · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre RIM AUTOLOGISTIC SRL

Este RIM AUTOLOGISTIC SRL o firmă activă?

Da. RIM AUTOLOGISTIC SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 04.11.2026).

Este RIM AUTOLOGISTIC SRL plătitoare de TVA?

Da, RIM AUTOLOGISTIC SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 01.01.2018 (verificare ANAF din 04.11.2026). Codul de TVA este RO34537514.

Ce cifră de afaceri are RIM AUTOLOGISTIC SRL?

În 2025, RIM AUTOLOGISTIC SRL a avut o cifră de afaceri de 6.149.153 lei, în creștere cu 41,4% față de 2024, și un profit net de 851.121 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are RIM AUTOLOGISTIC SRL?

În 2025, RIM AUTOLOGISTIC SRL a raportat un număr mediu de 18 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este RIM AUTOLOGISTIC SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care RIM AUTOLOGISTIC SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 21.09.2026.

Are RIM AUTOLOGISTIC SRL procese în instanță?

Da, RIM AUTOLOGISTIC SRL apare în 29 de dosare pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are RIM AUTOLOGISTIC SRL datorii la ANAF?

RIM AUTOLOGISTIC SRL apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante, cu 1.471.217 lei (lista publicată pentru 30.06.2026).

Unde are sediul RIM AUTOLOGISTIC SRL?

Sediul social declarat al RIM AUTOLOGISTIC SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR HORTENSIEI.

Ce activitate are RIM AUTOLOGISTIC SRL?

Activitatea principală declarată a RIM AUTOLOGISTIC SRL este „Repararea și întreținerea autovehiculelor” (cod CAEN 9531).

Când a fost înființată RIM AUTOLOGISTIC SRL?

RIM AUTOLOGISTIC SRL a fost înregistrată pe 20.05.2015, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2015006054401.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RIM AUTOLOGISTIC SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala