identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

TOTAL STAINLESS STEEL S.R.L.

CAEN 2599 — Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
CUI 34914002J2015000503527Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
9,79mil lei
▲ 73,8% vs. 2023
Profit net · 2024
3,11mil lei
▲ 80,2% vs. 2023
Salariați
22
▲ 266,7% vs. 2023
Contracte publice
2
SEAP · activ 2023
În anul 2024, TOTAL STAINLESS STEEL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.786.218 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 73,8%. Rezultatul net a fost un profit de 3.107.436 lei. Datoriile totale au scăzut cu 77,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 22.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34914002
Nr. Reg. Comerțului
J2015000503527 · EUID ROONRC.J2015000503527
Cod CAEN
2599 — Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-08-21 (11 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, DRM LUNCA MARE, NR.41-43
Cod poștal
32366
Contact declarat
4 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

10 ani
Cifra de afaceri (2024)
9.786.218 lei
▲ 73,8%
Profit net
3.107.436 lei
▲ 80,2%
Datorii
6.161.046 lei
▼ 77,0%
Salariați
22
▲ +16
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 1.836.065 lei2023: 5.631.312 lei2024: 9.786.218 lei9,79 mil20222024
Evoluția profitului net
2022: 1.110.666 lei2023: 1.724.815 lei2024: 3.107.436 lei3,11 mil20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 52023: 62024: 222220222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
31,8%
Creștere CA an/an
+73,8%
CA / salariat
444.828 lei
Datorii / active
10%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13,1%
Creștere medie anuală (2016–2024)
+143,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20249.786.218 lei3.107.436 lei6.161.046 lei61.721.394 lei23.666.825 lei22
20235.631.312 lei1.724.815 lei26.737.571 lei70.241.478 lei5.816.186 lei6
20221.836.065 lei1.110.666 lei9.912.182 lei49.732.492 lei1.942.971 lei5
🔒 Încă 7 ani de istoric (2015–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Contracte publice (SEAP)

2

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
2
Valoare totală
12.190 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
BB ALVA PROD S.R.L.40254288în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea altor articole din metal n.c.a. · Municipiul București

CR
CASASOLIDĂ ROOF SYSTEMS S.R.L.
CUI 53019438 · Sector 3 Mun. Bucureşti
AC
ABW CONCEPT S.R.L.
CUI 47855889 · Sector 3 Mun. Bucureşti
EQ
E-QUALITY TECH SOLUTION S.R.L.
CUI 44287458 · Sector 3 Mun. Bucureşti
AA
ALPHA AS S.R.L. CARRARA SUCURSALA BUCURESTI
CUI 35883737 · Sector 3 Mun. Bucureşti
RI
ROLIX IMPEX SERIES SRL
CUI 27863780 · Sector 3 Mun. Bucureşti
MP
METALPLUS PRODUCTIE SI SERVICII SRL
CUI 15893485 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TOTAL STAINLESS STEEL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →