identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

A&M PARCHET CONSTRUCT SRL

CAEN 4339 — Alte lucrări de finisare
CUI 35004480J40/11283/2015Plătitor TVA din 2015Verificat ANAF 03.11.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
855mii lei
▼ 80,7% vs. 2024
Profit net · 2025
23mii lei
▼ 97,0% vs. 2024
Salariați
2
▼ 60,0% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2018
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

A&M PARCHET CONSTRUCT SRL (CUI 35004480, nr. J40/11283/2015) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2015. Activitatea principală: alte lucrări de finisare (CAEN 4339). Este plătitoare de TVA din 2015. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 855 mii lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, A&M PARCHET CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 855.134 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 80,7%. Rezultatul net a fost un profit de 22.617 lei. Datoriile totale au scăzut cu 3,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35004480
Nr. Reg. Comerțului
J40/11283/2015 · EUID ROONRC.J40/11283/2015
Cod CAEN
4339 — Alte lucrări de finisare
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4323, 4331, 4332, 4333, 4334, 4335, 8122. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-09-16 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. CLĂBUCET
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
12132
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. TEXTIL CONCEPT SRL · 21 m · CAEN 4779
  2. DIA-FINCONT SRL · 27 m · CAEN 6920 · +2 firme la aceeași adresă
  3. LEBIB EXIM SRL · 29 m · CAEN 2522 · +2 firme la aceeași adresă
  4. COLUMBUS PLUS INVESTMENTS SRL · 33 m · CAEN 6811 · +2 firme la aceeași adresă
  5. L.S. STAR CONS SERVICE SRL · 38 m · CAEN 4110
  6. PROMETEU A&M 2003 S.R.L. · 39 m · CAEN 6831
  7. FITOTEHNIC SRL · 40 m · CAEN 111 · +1 firme la aceeași adresă
  8. EDW PERFORMANCE S.R.L. · 43 m · CAEN 7711

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

11 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025855 mii lei▼ 80,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
1,11 mil2,22 mil3,33 mil4,43 mil2023 · cifră de afaceri: 1.539.731 lei2023 · profit net: 383.126 lei20232024 · cifră de afaceri: 4.434.596 lei2024 · profit net: 751.664 lei20242025 · cifră de afaceri: 855.134 lei855 mii2025 · profit net: 22.617 lei2025
Salariați
2▼ 60,0%
20232025
Datorii totale
1,68 mil lei▼ 3,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 4339 · 308 firme · mai sus decât 89% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Municipiul București · mai sus decât 75% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
2,6% marjă · mai sus decât 49% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
2,6%
Creștere CA an/an
-80,7%
CA / salariat
427.567 lei
Datorii / active
99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+29,3%/an
Grad de îndatorare
99%
Angajați, în timp
6 → 2 (2021–2025, -67%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025855.134−80,7%22.617−97,0%2,6%1.681.7501.704.60722.8572
20244.434.596+188%751.664+96,2%16,9%1.733.4452.485.349751.9045
20231.539.731383.12624,9%2.494.0102.875.496383.3667
Încă 8 ani de istoric (2015–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
2.125 lei
Ultimul an
2018

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
TUK FLOORSYSTEM S.R.L.48706435în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 2,92 mil lei, 3 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Alte lucrări de finisare · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre A&M PARCHET CONSTRUCT SRL

Este A&M PARCHET CONSTRUCT SRL o firmă activă?

Da. A&M PARCHET CONSTRUCT SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este A&M PARCHET CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?

Da, A&M PARCHET CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 30.10.2015 (verificare ANAF din 03.11.2026). Codul de TVA este RO35004480.

Ce cifră de afaceri are A&M PARCHET CONSTRUCT SRL?

În 2025, A&M PARCHET CONSTRUCT SRL a avut o cifră de afaceri de 855.134 lei, în scădere cu 80,7% față de 2024, și un profit net de 22.617 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are A&M PARCHET CONSTRUCT SRL?

În 2025, A&M PARCHET CONSTRUCT SRL a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este A&M PARCHET CONSTRUCT SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care A&M PARCHET CONSTRUCT SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 03.10.2026.

Are A&M PARCHET CONSTRUCT SRL datorii la ANAF?

A&M PARCHET CONSTRUCT SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul A&M PARCHET CONSTRUCT SRL?

Sediul social declarat al A&M PARCHET CONSTRUCT SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. CLĂBUCET.

Ce activitate are A&M PARCHET CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală declarată a A&M PARCHET CONSTRUCT SRL este „Alte lucrări de finisare” (cod CAEN 4339).

Când a fost înființată A&M PARCHET CONSTRUCT SRL?

A&M PARCHET CONSTRUCT SRL a fost înregistrată pe 16.09.2015, cu numărul de ordine în registrul comerțului J40/11283/2015.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
A&M PARCHET CONSTRUCT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala