identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

ARI&ERI LOGISTICS S.R.L.

CAEN 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
CUI 35033612J2015000390374Plătitor TVA din 2016Verificat ANAF 03.11.2026ActivăLicență transport ARR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
11,41mil lei
▲ 10,3% vs. 2024
Profit net · 2025
239mii lei
▲ 253,7% vs. 2024
Salariați
18
— constant
Vechime
11ani
din 2015
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

ARI&ERI LOGISTICS S.R.L. (CUI 35033612, nr. J2015000390374) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Vaslui, județul Vaslui, înființată în 2015. Activitatea principală: transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941). Este plătitoare de TVA din 2016. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 11,41 mil lei și 18 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, ARI&ERI LOGISTICS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 11.414.190 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 10,3%. Rezultatul net a fost un profit de 239.133 lei. Datoriile totale au scăzut cu 15,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 18.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35033612
Nr. Reg. Comerțului
J2015000390374 · EUID ROONRC.J2015000390374
Cod CAEN
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-09-23 (11 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VASLUI
Localitate
Mun. Vaslui
Adresă
JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. VASILE LUPU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

5 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 50 firme.

100 m250 m500 mN12345
  1. DEF-MARC SRL · 327 m · CAEN 4711 · +2 firme la aceeași adresă
  2. LITTLE ANZA S.R.L. · 336 m · CAEN 4791 · +3 firme la aceeași adresă
  3. GHERASIM SRL · 531 m · CAEN 5248
  4. PLATFORMEAUTOVASLUI S.R.L. · 665 m · CAEN 5221
  5. ASIST CARDIOCARE SRL · 722 m · CAEN 8622

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

11 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202511,41 mil lei▲ 10,3% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
2,85 mil5,71 mil8,56 mil11,41 mil2023 · cifră de afaceri: 8.831.987 lei2023 · profit net: 39.721 lei20232024 · cifră de afaceri: 10.349.110 lei2024 · profit net: -155.602 lei20242025 · cifră de afaceri: 11.414.190 lei11,41 mil2025 · profit net: 239.133 lei2025
Salariați
18
20232025
Datorii totale
3,27 mil lei▼ 15,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4941 · 34.821 firme · mai sus decât 97% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Vaslui · mai sus decât 98% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
2,1% marjă · mai sus decât 43% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
2,1%
Creștere CA an/an
+10,3%
CA / salariat
634.122 lei
Datorii / active
83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
35,2%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+35,4%/an
Grad de îndatorare
83%
Angajați, în timp
14 → 18 (2021–2025, +29%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202511.414.190+10,3%239.1332,1%3.270.8073.950.677679.87018
202410.349.110+17,2%-155.602−492%-1,5%3.873.7104.538.632664.92218
20238.831.98739.7210,4%2.268.3263.091.548823.22218
Încă 8 ani de istoric (2015–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Transport rutier de marfă/persoane
ARI&ERI LOGISTICS S.R.L., VASLUI
—valabil—Autoritatea Rutieră Română (ARR)
lista din 04.10.2026

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2024-07-037325/333/2024Judecătoria Vasluivalidare poprireFondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
LOWABOB SRL15731912radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 11,41 mil lei, 18 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Transporturi rutiere de mărfuri · Vaslui

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre ARI&ERI LOGISTICS S.R.L.

Este ARI&ERI LOGISTICS S.R.L. o firmă activă?

Da. ARI&ERI LOGISTICS S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este ARI&ERI LOGISTICS S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, ARI&ERI LOGISTICS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 18.01.2016 (verificare ANAF din 03.11.2026). Codul de TVA este RO35033612.

Ce cifră de afaceri are ARI&ERI LOGISTICS S.R.L.?

În 2025, ARI&ERI LOGISTICS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 11.414.190 lei, în creștere cu 10,3% față de 2024, și un profit net de 239.133 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are ARI&ERI LOGISTICS S.R.L.?

În 2025, ARI&ERI LOGISTICS S.R.L. a raportat un număr mediu de 18 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este ARI&ERI LOGISTICS S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care ARI&ERI LOGISTICS S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 20.09.2026.

Are ARI&ERI LOGISTICS S.R.L. procese în instanță?

Da, ARI&ERI LOGISTICS S.R.L. apare în 1 dosar pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are ARI&ERI LOGISTICS S.R.L. datorii la ANAF?

ARI&ERI LOGISTICS S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul ARI&ERI LOGISTICS S.R.L.?

Sediul social declarat al ARI&ERI LOGISTICS S.R.L. este în JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. VASILE LUPU.

Ce activitate are ARI&ERI LOGISTICS S.R.L.?

Activitatea principală declarată a ARI&ERI LOGISTICS S.R.L. este „Transporturi rutiere de mărfuri” (cod CAEN 4941).

Când a fost înființată ARI&ERI LOGISTICS S.R.L.?

ARI&ERI LOGISTICS S.R.L. a fost înregistrată pe 23.09.2015, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2015000390374.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ARI&ERI LOGISTICS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala