identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

GRAND FITNESS SRL

CAEN 9313 — Activități ale centrelor de fitness
CUI 35140805J2015000718301Plătitor TVA din 2016Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
759mii lei
▼ 31,3% vs. 2024
Profit net · 2025
−302mii lei
▼ 439,0% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
10ani
din 2015
În anul 2025, GRAND FITNESS SRL a raportat o cifră de afaceri de 759.308 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 31,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 301.929 lei. Datoriile totale au scăzut cu 12,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-301.929 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35140805
Nr. Reg. Comerțului
J2015000718301 · EUID ROONRC.J2015000718301
Cod CAEN
9313 — Activități ale centrelor de fitness
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-10-19 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Satu Mare
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. ŞTRANDULUI, NR.4 · 3 firme aici
Cod poștal
440102
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-25 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
759.308 lei
▼ 31,3%
Profit net
-301.929 lei
▼ 439,0%
Datorii
1.353.653 lei
▼ 12,5%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.767.287 lei2024: 1.104.743 lei2025: 759.308 lei759 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 588.603 lei2024: -56.015 lei2025: -301.929 lei−302 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-39,8%
Creștere CA an/an
-31,3%
CA / salariat
379.654 lei
Datorii / active
82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-107,4%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+5,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025759.308 lei-301.929 lei1.353.653 lei1.642.603 lei281.167 lei2
20241.104.743 lei-56.015 lei1.546.308 lei2.149.686 lei583.096 lei2
20231.767.287 lei588.603 lei1.270.590 lei1.967.774 lei664.336 lei5
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-25.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SS
SUNIXX S.R.L.
CUI 41629297 · Activități ale centrelor de fitness
DS
DIBAN S.R.L. ANGLIA SUCURSALA SATU MARE
CUI 40992145 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale centrelor de fitness · Satu Mare

AG
ANG GYM S.R.L.
CUI 54665160 · Mun. Satu Mare
FO
FOCUS OM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 54647422 · Mun. Satu Mare
GF
GIDEX FIT S.R.L.
CUI 54414362 · Mun. Satu Mare
AS
ATHLETX S.R.L.
CUI 53228841 · Mun. Satu Mare
FF
FAITH FORGE S.R.L.
CUI 53197230 · Mun. Satu Mare
FS
FEELYN STUDIO S.R.L.
CUI 52839278 · Mun. Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GRAND FITNESS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →