identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

CROMATIQ EVAL SRL

CAEN 6831 — Agenții imobiliare
CUI 35290560J2015014737408Plătitor TVA din 2021TVA la încasareVerificat ANAF 16.10.2026cromatiqeval.roActivăMembru corporativ ANEVAR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
936mii lei
▲ 24,9% vs. 2024
Profit net · 2025
492mii lei
▲ 81,5% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Contracte publice
26
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, CROMATIQ EVAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 936.177 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 24,9%. Rezultatul net a fost un profit de 491.836 lei. Datoriile totale au crescut cu 23,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35290560
Nr. Reg. Comerțului
J2015014737408 · EUID ROONRC.J2015014737408
Cod CAEN
6831 — Agenții imobiliare
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-12-04 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 5 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR SERGENT MAJOR ION NEDELEANU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
cromatiqeval.ro
Email
office@cromatiqeval.ro
Telefon
0214208966

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. AXARTDECO S.R.L. · 52 m · CAEN 4753
  2. RIFF - DATA SYSTEMS S.R.L. · 54 m · CAEN 5116 · +8 firme la aceeași adresă
  3. AKORN PROIECT SRL · 61 m · CAEN 7112
  4. TRATAMENTE NATURISTE NICU GHERGU S.R.L. · 63 m · CAEN 4727
  5. MICUL ARHIMEDE S.R.L. · 68 m · CAEN 8891
  6. CHERY COM SRL · 74 m · CAEN 4711 · +20 firme la aceeași adresă
  7. CRAFT MODERN CONSTRUCT S.R.L. · 77 m · CAEN 4120 · +2 firme la aceeași adresă
  8. RISTA4 ACTIVE S.R.L. · 77 m · CAEN 4722

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

11 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025936 mii lei▲ 24,9% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
234 mii468 mii702 mii936 mii2023 · cifră de afaceri: 919.230 lei2023 · profit net: 554.664 lei20232024 · cifră de afaceri: 749.770 lei2024 · profit net: 270.925 lei20242025 · cifră de afaceri: 936.177 lei936 mii2025 · profit net: 491.836 lei2025
Salariați
2
20232025
Datorii totale
210 mii lei▲ 23,1%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 6831 · 6.129 firme · mai sus decât 95% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Municipiul București · mai sus decât 76% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
52,5% marjă · mai sus decât 79% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
52,5%
Creștere CA an/an
+24,9%
CA / salariat
468.089 lei
Datorii / active
31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+18,3%/an
Grad de îndatorare
31%
Angajați, în timp
2 → 2 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025936.177+24,9%491.836+81,5%52,5%209.700670.831492.3162
2024749.770−18,4%270.925−51,2%36,1%170.355426.552271.4052
2023919.230554.66460,3%238.736779.030555.1442
Încă 8 ani de istoric (2015–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-16.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Firmă de evaluare — membru corporativ ANEVAR
tabloul ANEVAR din 2026-10-04
0515valabil—Asociația Națională a Evaluatorilor Autorizați din România (ANEVAR)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

26

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
2.100 lei
Ultimul an
2021

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
25
Valoare totală
754.119 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ROMPROP INVEST SRL21639253radiată

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 1,08 mil lei, 2 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Agenții imobiliare · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CROMATIQ EVAL SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →