identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

SILA TRADING MW SRL

CAEN 4639 — Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 35354906J40/6075/2021Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162019 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2019
3,52mil lei
▲ 38,2% vs. 2018
Profit net · 2019
250mii lei
▲ 137,5% vs. 2018
Salariați
5
▼ 16,7% vs. 2018
Vechime
10ani
din 2015
În anul 2019, SILA TRADING MW SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.524.982 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 38,2%. Rezultatul net a fost un profit de 250.455 lei. Datoriile totale au scăzut cu 15,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Sediu supra-populat — La această adresă sunt înregistrate 625 firme — de regulă un sediu profesional sau un serviciu de domiciliere.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35354906
Nr. Reg. Comerțului
J40/6075/2021 · EUID ROONRC.J40/6075/2021
Cod CAEN
4639 — Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-12-23 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. GEN. IOAN CULCER, NR.6 · 625 firme aici
Cod poștal
60136
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2019)
3.524.982 lei
▲ 38,2%
Profit net
250.455 lei
▲ 137,5%
Datorii
543.418 lei
▼ 15,1%
Salariați
5
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2017: 2.919.031 lei2018: 2.549.764 lei2019: 3.524.982 lei3,52 mil20172019
Evoluția profitului net
2017: 189.187 lei2018: 105.446 lei2019: 250.455 lei250 mii20172019
Evoluția numărului de salariați
2017: 52018: 62019: 5520172019

Indicatori derivați (2019)

Marjă netă
7,1%
Creștere CA an/an
+38,2%
CA / salariat
704.996 lei
Datorii / active
46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
39,6%
Creștere medie anuală (2016–2019)
+19,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2019831.521 $59.081 $128.189 $277.202 $149.013 $5
2018646.607 $26.741 $162.276 $258.957 $96.681 $6
2017720.446 $46.693 $93.791 $161.860 $68.070 $5
🔒 Încă 1 an de istoric (2016–2016) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2017–2019). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
LOYAL ACTIV SRL36922770în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · Municipiul București

AI
ALESSIA ITALIAN FOOD S.R.L.
CUI 54732080 · Sector 6 Mun. Bucureşti
VS
VA STRATEGOS GROUP S.R.L.
CUI 54112909 · Sector 6 Mun. Bucureşti
DT
DICTADOR TRADE HUB S.R.L.
CUI 53864342 · Sector 6 Mun. Bucureşti
T&
TANER & SONS S.R.L.
CUI 51493892 · Sector 6 Mun. Bucureşti
MG
MARSAFA GROUP S.R.L.
CUI 51430711 · Sector 6 Mun. Bucureşti
NP
NEXTREME POWER S.R.L.
CUI 50486153 · Sector 6 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SILA TRADING MW SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →