identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

PHYSIOMEDICA PLUS SRL

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 35428795J2016000157129Neplătitor TVAVerificat ANAF 02.11.2026physiomedica.roActivăÎn contract cu Casa de Asigurări
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
5,26mil lei
▲ 14,6% vs. 2024
Profit net · 2025
631mii lei
▼ 4,2% vs. 2024
Salariați
12
— constant
Vechime
10ani
din 2016
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

PHYSIOMEDICA PLUS SRL (CUI 35428795, nr. J2016000157129) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2016. Activitatea principală: activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 5,26 mil lei și 12 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, PHYSIOMEDICA PLUS SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.259.807 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 14,6%. Rezultatul net a fost un profit de 631.163 lei. Datoriile totale au crescut cu 678,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 12.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35428795
Nr. Reg. Comerțului
J2016000157129 · EUID ROONRC.J2016000157129
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-01-18 (10 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. FLOREŞTI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
physiomedica.ro
Email
office@physiomedica.ro
Telefon
0364642124
Autoritate web
35/100 · locul 1.803.645 între domeniile .ro, după linkurile primite (Common Crawl)
Program
Lu,Ma,Mi,Jo,Vi 08:00–20:00 · de pe site

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

3 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 5 firme.

100 mN123
  1. MATUR IMPEX SRL · 57 m · CAEN 4664 · +26 firme la aceeași adresă
  2. PAMULA SPEDITION S.R.L. · 58 m · CAEN 4941 · +6 firme la aceeași adresă
  3. IARA IMPEX SRL · 72 m · CAEN 4662 · +5 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

10 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20255,26 mil lei▲ 14,6% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
1,31 mil2,63 mil3,94 mil5,26 mil2023 · cifră de afaceri: 4.621.229 lei2023 · profit net: 604.184 lei20232024 · cifră de afaceri: 4.589.813 lei2024 · profit net: 658.980 lei20242025 · cifră de afaceri: 5.259.807 lei5,26 mil2025 · profit net: 631.163 lei2025
Salariați
12
20232025
Datorii totale
937 mii lei▲ 678,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 8622 · 12.511 firme · mai sus decât 97% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Cluj · mai sus decât 95% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
12,0% marjă · mai sus decât 25% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
12,0%
Creștere CA an/an
+14,6%
CA / salariat
438.317 lei
Datorii / active
52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+34,0%/an
Grad de îndatorare
52%
Angajați, în timp
11 → 12 (2021–2025, +9%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20255.259.807+14,6%631.163−4,2%12,0%937.3171.814.905631.64312
20244.589.813−0,7%658.980+9,1%14,4%120.431779.891659.46012
20234.621.229604.18413,1%359.611931.664604.66312
Încă 7 ani de istoric (2016–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Ambulatoriu de specialitate în contract cu CAS
Cluj-Napoca, Calea Floresti2B
—valabil—Casele județene de asigurări de sănătate (CNAS)
lista din 08.11.2026
Puncte de activitate verificate · 1

Adresele unde funcționează efectiv, după registre oficiale: DSVSA (unități alimentare înregistrate), casele de asigurări de sănătate (contracte) și rețeaua școlară a Ministerului Educației — nu sediul social.

Ambulatoriu de specialitate 1

  • Cluj-Napoca, Calea Floresti2B

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-06-181906/242/2026Judecătoria Huedinvalidare poprireFondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

9 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CARDIOPROTECT MED S.R.L.46302570în funcțiune
CARDIPULS SRL13780595în funcțiune
CENTRAL INVESTMENT PLAZA S.R.L.39197243în funcțiune
MICON TIHOS S.R.L.21818682radiată
MPDI INVEST SRL36442976radiată
PROXIMA COMSERV S.R.L.9472554în funcțiune
PROXIMA TAPES S.R.L.17412723radiată
RD ART CONSULT S.R.L.39469518în funcțiune
RECAP ENERGY S.R.L.48072737în funcțiune

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 15 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 3 județe: 8 active, cifră de afaceri cumulată 13,90 mil lei, 26 salariați, 6 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

13

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 13 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre PHYSIOMEDICA PLUS SRL

Este PHYSIOMEDICA PLUS SRL o firmă activă?

Da. PHYSIOMEDICA PLUS SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 02.11.2026).

Este PHYSIOMEDICA PLUS SRL plătitoare de TVA?

Nu, PHYSIOMEDICA PLUS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 02.11.2026).

Ce cifră de afaceri are PHYSIOMEDICA PLUS SRL?

În 2025, PHYSIOMEDICA PLUS SRL a avut o cifră de afaceri de 5.259.807 lei, în creștere cu 14,6% față de 2024, și un profit net de 631.163 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are PHYSIOMEDICA PLUS SRL?

În 2025, PHYSIOMEDICA PLUS SRL a raportat un număr mediu de 12 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este PHYSIOMEDICA PLUS SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care PHYSIOMEDICA PLUS SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 21.09.2026.

Are PHYSIOMEDICA PLUS SRL procese în instanță?

Da, PHYSIOMEDICA PLUS SRL apare în 1 dosar pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are PHYSIOMEDICA PLUS SRL datorii la ANAF?

PHYSIOMEDICA PLUS SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul PHYSIOMEDICA PLUS SRL?

Sediul social declarat al PHYSIOMEDICA PLUS SRL este în JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. FLOREŞTI.

Ce activitate are PHYSIOMEDICA PLUS SRL?

Activitatea principală declarată a PHYSIOMEDICA PLUS SRL este „Activități de asistență medicală specializată” (cod CAEN 8622).

Când a fost înființată PHYSIOMEDICA PLUS SRL?

PHYSIOMEDICA PLUS SRL a fost înregistrată pe 18.01.2016, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2016000157129.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PHYSIOMEDICA PLUS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala