identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

CLICO SOLUTIONS SRL

CAEN 4618 — Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
CUI 35451623J2016000653401Plătitor TVA din 2016Verificat ANAF 12.10.2026clico.roActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
107,87mil lei
▲ 22,2% vs. 2024
Profit net · 2025
1,12mil lei
▲ 1.382,2% vs. 2024
Salariați
14
▲ 7,7% vs. 2024
Vechime
10ani
din 2016
Conducerea firmei · 4 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, CLICO SOLUTIONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 107.867.700 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 22,2%. Rezultatul net a fost un profit de 1.123.468 lei. Datoriile totale au crescut cu 112,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 14.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35451623
Nr. Reg. Comerțului
J2016000653401 · EUID ROONRC.J2016000653401
Cod CAEN
4618 — Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-01-21 (10 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. BARBU VĂCĂRESCU · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

potrivit

Site legat de firmă prin numele domeniului, care coincide cu numele firmei și apare în titlul paginii.

Website
clico.ro
Email
sales@clico.ro
Autoritate web
28/100 · locul 4.197.534 între domeniile .ro, după linkurile primite (Common Crawl)

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

1 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 61 firme.

100 mN1
  1. KERRY ROMANIA SRL · 63 m · CAEN 4639 · +39 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

10 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 2025107,87 mil lei▲ 22,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
26,97 mil53,93 mil80,90 mil107,87 mil2023 · cifră de afaceri: 82.403.538 lei2023 · profit net: 1.369.308 lei20232024 · cifră de afaceri: 88.247.511 lei2024 · profit net: -87.618 lei20242025 · cifră de afaceri: 107.867.700 lei107,87 mil2025 · profit net: 1.123.468 lei2025
Salariați
14▲ 7,7%
20232025
Datorii totale
71,50 mil lei▲ 112,8%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4618 · 1.466 firme · mai sus decât 100% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Municipiul București · mai sus decât 99% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
1,0% marjă · mai sus decât 27% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
1,0%
Creștere CA an/an
+22,2%
CA / salariat
7.704.836 lei
Datorii / active
96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50,7%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+30,8%/an
Grad de îndatorare
96%
Angajați, în timp
9 → 14 (2021–2025, +56%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025107.867.700+22,2%1.123.4681,0%71.496.28174.440.3312.213.76214
202488.247.511+7,1%-87.618−106%-0,1%33.601.46834.742.8841.090.29413
202382.403.5381.369.3081,7%39.702.40238.941.5031.177.91210
Încă 7 ani de istoric (2016–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 4 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CLICO SOLUTIONS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →