identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

IM PRODUCTION S.R.L.

CAEN 4772 — Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate
CUI 35479225J2016000031142Neplătitor TVAVerificat ANAF 16.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
37mii lei
Profit net · 2025
17mii lei
▲ 737,8% vs. 2024
Salariați
—
Contracte publice
1
SEAP · activ 2018
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, IM PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 37.471 lei. Rezultatul net a fost un profit de 17.111 lei. Datoriile totale au crescut cu 245,0% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35479225
Nr. Reg. Comerțului
J2016000031142 · EUID ROONRC.J2016000031142
Cod CAEN
4772 — Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-01-25 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Târgu Secuiesc
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
COVASNA
Localitate
Mun. Târgu Secuiesc
Adresă
JUD. COVASNA, MUN. TÂRGU SECUIESC, STR. CIMITIRULUI · 4 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 10 firme.

100 m250 mN12345678
  1. DE COMERT SI PRODUCTIE BIRO-LAND SRL · 125 m · CAEN 9531 · +1 firme la aceeași adresă
  2. JADE S.R.L. · 136 m · CAEN 5610 · +5 firme la aceeași adresă
  3. COMERT "CHICCO" SRL · 136 m · CAEN 4941
  4. BEMSERVGUM SRL · 171 m · CAEN 9531
  5. ACKNO SYSTEM SRL · 215 m · CAEN 4762
  6. LÁNGOS-FALÓ S.R.L. · 253 m · CAEN 1071 · +1 firme la aceeași adresă
  7. UNIKLA SPLASH ZONE S.R.L. · 284 m · CAEN 9531
  8. ATED IMPORT EXPORT SRL · 290 m · CAEN 4771 · +2 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

7 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202537 mii lei
Cifră de afaceriProfit net
9.36819 mii28 mii37 mii2023 · cifră de afaceri: 4.960 lei2023 · profit net: -11.452 lei20232024 · cifră de afaceri: 0 lei2024 · profit net: -2.683 lei20242025 · cifră de afaceri: 37.471 lei37 mii2025 · profit net: 17.111 lei2025
Salariați
—
Datorii totale
68 mii lei▲ 245,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 4772 · 997 firme · mai sus decât 16% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Covasna · mai sus decât 14% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
45,7% marjă · mai sus decât 96% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
45,7%
Datorii / active
95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
495,1%
Grad de îndatorare
95%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202537.47117.11145,7%68.06071.5163.456—
20240−100%-2.683—19.7306.075-13.6550
20234.960-11.452-230,9%19.9718.999-10.972—
Încă 4 ani de istoric (2019–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-16.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
264 lei
Ultimul an
2018

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · Covasna

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

13

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 13 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IM PRODUCTION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →