identitate. Intră în cont Pro
18 ANI PE PIAȚĂ

COVASNALOG SRL

CAEN 5210 — Depozitări
CUI 24127231J14/369/2008Plătitor TVA din 2008Verificat ANAF 15.10.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
27,27mil lei
▼ 37,4% vs. 2024
Profit net · 2025
−706mii lei
▼ 1.065,0% vs. 2024
Salariați
12
▼ 33,3% vs. 2024
Vechime
18ani
din 2008
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, COVASNALOG SRL a raportat o cifră de afaceri de 27.266.064 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 37,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 706.479 lei. Datoriile totale au scăzut cu 83,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 12.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (1.815.656 lei) depășesc activele totale (1.365.610 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-450.046 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-706.479 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
24127231
Nr. Reg. Comerțului
J14/369/2008 · EUID ROONRC.J14/369/2008
Cod CAEN
5210 — Depozitări
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2008-07-01 (18 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Covasna
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
COVASNA
Localitate
Mun. Târgu Secuiesc
Adresă
JUD. COVASNA, MUN. TÂRGU SECUIESC, STR. CIMITIRULUI · 4 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
525400

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 10 firme.

100 m250 mN12345678
  1. DE COMERT SI PRODUCTIE BIRO-LAND SRL · 125 m · CAEN 9531 · +1 firme la aceeași adresă
  2. ESTHER DROSTE CONSULTING S.R.L. · 136 m · CAEN 7022 · +5 firme la aceeași adresă
  3. COMERT "CHICCO" SRL · 136 m · CAEN 4941
  4. BEMSERVGUM SRL · 171 m · CAEN 9531
  5. ACKNO SYSTEM SRL · 215 m · CAEN 4762
  6. IDOL IMPORT EXPORT SRL · 253 m · CAEN 5611 · +1 firme la aceeași adresă
  7. UNIKLA SPLASH ZONE S.R.L. · 284 m · CAEN 9531
  8. PROFITON SRL · 290 m · CAEN 5813 · +2 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202527,27 mil lei▼ 37,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
10,89 mil21,79 mil32,68 mil43,57 mil2023 · cifră de afaceri: 41.639.251 lei2023 · profit net: 32.530 lei20232024 · cifră de afaceri: 43.572.553 lei2024 · profit net: -60.644 lei20242025 · cifră de afaceri: 27.266.064 lei27,27 mil2025 · profit net: -706.479 lei2025
Salariați
12▼ 33,3%
20232025
Datorii totale
1,82 mil lei▼ 83,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 5210 · 445 firme · mai sus decât 93% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Covasna · mai sus decât 99% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
-2,6% marjă · mai sus decât 28% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-2,6%
Creștere CA an/an
-37,4%
CA / salariat
2.272.172 lei
Datorii / active
133%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+4,9%/an
Grad de îndatorare
133%
Angajați, în timp
22 → 12 (2021–2025, -45%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202527.266.064−37,4%-706.479-2,6%1.815.6561.365.610-450.04612
202443.572.553+4,6%-60.644−286%-0,1%10.974.65711.160.732256.43318
202341.639.25132.5300,1%18.332.79018.664.874483.07720
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Depozitări · Covasna

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
COVASNALOG SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →