identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

LIANIS CONFORT SRL

CAEN 4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
CUI 35659412J17/274/2016Plătitor TVA din 2016Verificat ANAF 16.10.2026ActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
2,00mil lei
▲ 10,1% vs. 2024
Profit net · 2025
205mii lei
▲ 16,8% vs. 2024
Salariați
8
▲ 14,3% vs. 2024
Vechime
10ani
din 2016
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, LIANIS CONFORT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.998.041 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 10,1%. Rezultatul net a fost un profit de 205.151 lei. Datoriile totale au scăzut cu 19,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 8.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35659412
Nr. Reg. Comerțului
J17/274/2016 · EUID ROONRC.J17/274/2016
Cod CAEN
4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-02-16 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
GALAŢI
Localitate
Mun. Galaţi
Adresă
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. LACULUI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
800174

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

5 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 10 firme.

100 m250 m500 mN12345
  1. LU-CA ELECTRICAL EQUIPMENT SRL · 611 m · CAEN 4643 · +2 firme la aceeași adresă
  2. STEGA MEDIA S.R.L. · 631 m · CAEN 7420 · +18 firme la aceeași adresă
  3. NEO CONSTRUCT S.R.L. · 683 m · CAEN 4334 · +11 firme la aceeași adresă
  4. GALMOPAN GRUP SRL · 769 m · CAEN 1071 · +1 firme la aceeași adresă
  5. PROSIM MEDIA & PUBLICITY SRL · 809 m · CAEN 7311 · +3 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

10 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20252,00 mil lei▲ 10,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
500 mii999 mii1,50 mil2,00 mil2023 · cifră de afaceri: 1.473.007 lei2023 · profit net: 38.106 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.814.263 lei2024 · profit net: 175.604 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.998.041 lei2,00 mil2025 · profit net: 205.151 lei2025
Salariați
8▲ 14,3%
20232025
Datorii totale
783 mii lei▼ 19,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4771 · 6.252 firme · mai sus decât 95% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Galați · mai sus decât 88% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
10,3% marjă · mai sus decât 69% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
10,3%
Creștere CA an/an
+10,1%
CA / salariat
249.755 lei
Datorii / active
55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
31,8%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+18,3%/an
Grad de îndatorare
55%
Angajați, în timp
6 → 8 (2021–2025, +33%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.998.041+10,1%205.151+16,8%10,3%782.9971.428.909645.9128
20241.814.263+23,2%175.604+361%9,7%970.4061.511.167540.7617
20231.473.00738.1062,6%1.293.6851.456.375162.6908
Încă 7 ani de istoric (2016–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-16.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2023-12-1123079/233/2023Judecătoria Galativalidare poprireFondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · Galați

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LIANIS CONFORT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →