identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

ERYCARS EXPEDITION S.R.L.

CAEN 4781 — Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
CUI 35672900J2016000210152Plătitor TVA din 2016Verificat ANAF 02.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,24mil lei
▲ 55,0% vs. 2024
Profit net · 2025
7.168lei
▲ 101,7% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
10ani
din 2016
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

ERYCARS EXPEDITION S.R.L. (CUI 35672900, nr. J2016000210152) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Moreni, județul Dâmbovița, înființată în 2016. Activitatea principală: comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN 4781). Este plătitoare de TVA din 2016. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,24 mil lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, ERYCARS EXPEDITION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.243.685 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 55,0%. Rezultatul net a fost un profit de 7.168 lei. Datoriile totale au crescut cu 38,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (1.489.119 lei) depășesc activele totale (1.407.933 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-111.186 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35672900
Nr. Reg. Comerțului
J2016000210152 · EUID ROONRC.J2016000210152
Cod CAEN
4781 — Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-02-18 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Moreni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
DÂMBOVIŢA
Localitate
Mun. Moreni
Adresă
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. MORENI, STR. REPUBLICII · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
135300

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. C.A.M.F. SRL · 65 m · CAEN 7120
  2. DANYEM FOREST S.R.L. · 81 m · CAEN 4673
  3. GREENDAYSFOOD S.R.L. · 163 m · CAEN 5610
  4. NATURAL EFECT BEAUTY S.R.L. · 168 m · CAEN 9602
  5. ELIXDAN PROD COM IMPEX SRL · 181 m · CAEN 4683
  6. MILI RUN SRL · 185 m · CAEN 4941
  7. PHOENIX DREAM SRL · 192 m · CAEN 3821
  8. INFORATEDI CONSULT S.R.L. · 209 m · CAEN 6220

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

10 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,24 mil lei▲ 55,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
311 mii622 mii933 mii1,24 mil2023 · cifră de afaceri: 557.007 lei2023 · profit net: 15.911 lei20232024 · cifră de afaceri: 802.579 lei2024 · profit net: 3.554 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.243.685 lei1,24 mil2025 · profit net: 7.168 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
1,49 mil lei▲ 38,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4781 · 3.561 firme · mai sus decât 69% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Dâmbovița · mai sus decât 83% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
0,6% marjă · mai sus decât 42% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,6%
Creștere CA an/an
+55,0%
CA / salariat
1.243.685 lei
Datorii / active
106%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+43,0%/an
Grad de îndatorare
106%
Angajați, în timp
1 → 1 (2022–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.243.685+55,0%7.168+102%0,6%1.489.1191.407.933-111.1861
2024802.579+44,1%3.554−77,7%0,4%1.078.956960.601-118.3551
2023557.00715.9112,9%432.658310.749-121.9091
Încă 7 ani de istoric (2016–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · Dâmbovița

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-10-19.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-10-18Cod CAEN45114781

Întrebări despre ERYCARS EXPEDITION S.R.L.

Este ERYCARS EXPEDITION S.R.L. o firmă activă?

Da. ERYCARS EXPEDITION S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 02.11.2026).

Este ERYCARS EXPEDITION S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, ERYCARS EXPEDITION S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 09.06.2016 (verificare ANAF din 02.11.2026). Codul de TVA este RO35672900.

Ce cifră de afaceri are ERYCARS EXPEDITION S.R.L.?

În 2025, ERYCARS EXPEDITION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.243.685 lei, în creștere cu 55,0% față de 2024, și un profit net de 7.168 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are ERYCARS EXPEDITION S.R.L.?

În 2025, ERYCARS EXPEDITION S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este ERYCARS EXPEDITION S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care ERYCARS EXPEDITION S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are ERYCARS EXPEDITION S.R.L. datorii la ANAF?

ERYCARS EXPEDITION S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul ERYCARS EXPEDITION S.R.L.?

Sediul social declarat al ERYCARS EXPEDITION S.R.L. este în JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. MORENI, STR. REPUBLICII.

Ce activitate are ERYCARS EXPEDITION S.R.L.?

Activitatea principală declarată a ERYCARS EXPEDITION S.R.L. este „Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe” (cod CAEN 4781).

Când a fost înființată ERYCARS EXPEDITION S.R.L.?

ERYCARS EXPEDITION S.R.L. a fost înregistrată pe 18.02.2016, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2016000210152.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ERYCARS EXPEDITION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala