identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

BIODAYS SRL

CAEN 3812 — Colectarea deșeurilor periculoase
CUI 35936661J2016000507241Plătitor TVA din 2016Verificat ANAF 10.10.2026ActivăLicență transport ARR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,16mil lei
▲ 21,9% vs. 2024
Profit net · 2025
12mii lei
▼ 94,1% vs. 2024
Salariați
0
Vechime
10ani
din 2016
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, BIODAYS SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.156.600 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 21,9%. Rezultatul net a fost un profit de 12.437 lei. Datoriile totale au crescut cu 229,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35936661
Nr. Reg. Comerțului
J2016000507241 · EUID ROONRC.J2016000507241
Cod CAEN
3812 — Colectarea deșeurilor periculoase
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-04-08 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

1 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 38 firme.

100 mN1
  1. MVA PRINT HOUSE S.R.L. · 35 m · CAEN 1812

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

9 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20251,16 mil lei▲ 21,9% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
289 mii578 mii867 mii1,16 mil2023 · cifră de afaceri: 782.951 lei2023 · profit net: 68.259 lei20232024 · cifră de afaceri: 948.855 lei2024 · profit net: 210.846 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.156.600 lei1,16 mil2025 · profit net: 12.437 lei2025
Salariați
0
20232025
Datorii totale
830 mii lei▲ 229,1%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 3812 · 60 firme · mai sus decât 59% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Maramureș · mai sus decât 80% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
1,1% marjă · mai sus decât 17% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
1,1%
Creștere CA an/an
+21,9%
Datorii / active
24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,4%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+21,9%/an
Lichiditate curentă
2,11
Grad de îndatorare
23%
Scor Z-Altman
3,72 (zonă sigură)
Angajați, în timp
7 → 0 (2021–2025, -100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.156.600+21,9%12.437−94,1%1,1%830.3733.431.0722.782.7040
2024948.855+21,2%210.846+209%22,2%252.3092.919.6032.770.266—
2023782.95168.2598,7%320.9172.770.2242.559.4216
Încă 6 ani de istoric (2016–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-10.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Transport rutier de marfă/persoane
BIODAYS SRL, TAUTII DE SUS
—valabil—Autoritatea Rutieră Română (ARR)
lista din 04.10.2026

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 2 active, cifră de afaceri cumulată 1,16 mil lei, 1 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BIODAYS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →