identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

ANDSARA VACANCY SRL

CAEN 5510 — Hoteluri și alte facilități de cazare similare
CUI 35940379J2016000247118Plătitor TVA din 2018Verificat ANAF 02.11.2026RO e-FacturaActivăAutorizat Ministerul Turismului
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,41mil lei
▼ 5,5% vs. 2024
Profit net · 2025
326mii lei
▼ 40,3% vs. 2024
Salariați
6
▼ 14,3% vs. 2024
Vechime
10ani
din 2016
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

ANDSARA VACANCY SRL (CUI 35940379, nr. J2016000247118) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Băile Herculane, județul Caraș-Severin, înființată în 2016. Activitatea principală: hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN 5510). Este plătitoare de TVA din 2018. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,41 mil lei și 6 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, ANDSARA VACANCY SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.405.855 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 5,5%. Rezultatul net a fost un profit de 326.274 lei. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35940379
Nr. Reg. Comerțului
J2016000247118 · EUID ROONRC.J2016000247118
Cod CAEN
5510 — Hoteluri și alte facilități de cazare similare
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-04-11 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Băile Herculane
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CARAŞ-SEVERIN
Localitate
Orş. Băile Herculane
Adresă
JUD. CARAŞ-SEVERIN, ORŞ. BĂILE HERCULANE, STR. CASTANILOR
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

5 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 20 firme.

100 m250 m500 mN12345
  1. US-AUTOSUN SRL · 247 m · CAEN 5590
  2. SMS INTERNATIONAL S.R.L. · 259 m · CAEN 5510 · +8 firme la aceeași adresă
  3. SEMENICA - IOANA 2005 S.R.L. · 629 m · CAEN 4711 · +3 firme la aceeași adresă
  4. LA POPA FAMILY S.R.L. · 632 m · CAEN 4763 · +7 firme la aceeași adresă
  5. ALL BEST TRANZIT S.R.L. · 642 m · CAEN 4939 · +7 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

10 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,41 mil lei▼ 5,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
481 mii961 mii1,44 mil1,92 mil2023 · cifră de afaceri: 1.922.484 lei2023 · profit net: 758.911 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.487.611 lei2024 · profit net: 546.390 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.405.855 lei1,41 mil2025 · profit net: 326.274 lei2025
Salariați
6▼ 14,3%
20232025
Datorii totale
2,63 mil lei▼ 0,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 5510 · 2.399 firme · mai sus decât 60% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Caraș-Severin · mai sus decât 85% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
23,2% marjă · mai sus decât 83% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
23,2%
Creștere CA an/an
-5,5%
CA / salariat
234.309 lei
Datorii / active
39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
8,0%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+86,3%/an
Grad de îndatorare
39%
Angajați, în timp
6 → 6 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.405.855−5,5%326.274−40,3%23,2%2.625.5336.699.9874.074.4546
20241.487.611−22,6%546.390−28,0%36,7%2.634.3486.384.1903.749.8427
20231.922.484758.91139,5%2.686.3805.889.8323.203.4528
Încă 7 ani de istoric (2016–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

2

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Structură de cazare clasificată
Oraş Băile Herculane
—valabil—Ministerul Turismului (SITUR)
lista din 04.10.2026
Unitate de alimentație publică clasificată
RESTAURANT CLASIC, ARTEMIS, 2 - STELE, Oraş Băile Herculane
18299valabil—Ministerul Turismului (SITUR)
lista din 04.10.2026

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Hoteluri și alte facilități de cazare similare · Caraș-Severin

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre ANDSARA VACANCY SRL

Este ANDSARA VACANCY SRL o firmă activă?

Da. ANDSARA VACANCY SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 02.11.2026).

Este ANDSARA VACANCY SRL plătitoare de TVA?

Da, ANDSARA VACANCY SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 08.03.2018 (verificare ANAF din 02.11.2026). Codul de TVA este RO35940379.

Ce cifră de afaceri are ANDSARA VACANCY SRL?

În 2025, ANDSARA VACANCY SRL a avut o cifră de afaceri de 1.405.855 lei, în scădere cu 5,5% față de 2024, și un profit net de 326.274 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are ANDSARA VACANCY SRL?

În 2025, ANDSARA VACANCY SRL a raportat un număr mediu de 6 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este ANDSARA VACANCY SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care ANDSARA VACANCY SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are ANDSARA VACANCY SRL datorii la ANAF?

ANDSARA VACANCY SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul ANDSARA VACANCY SRL?

Sediul social declarat al ANDSARA VACANCY SRL este în JUD. CARAŞ-SEVERIN, ORŞ. BĂILE HERCULANE, STR. CASTANILOR.

Ce activitate are ANDSARA VACANCY SRL?

Activitatea principală declarată a ANDSARA VACANCY SRL este „Hoteluri și alte facilități de cazare similare” (cod CAEN 5510).

Când a fost înființată ANDSARA VACANCY SRL?

ANDSARA VACANCY SRL a fost înregistrată pe 11.04.2016, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2016000247118.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ANDSARA VACANCY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala