identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

MARSALI COSMETICS S.R.L.

CAEN 4775 — Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
CUI 35961630J2016000584336Plătitor TVA din 2019Verificat ANAF 16.10.2026marsaliwax.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,32mil lei
▼ 5,7% vs. 2024
Profit net · 2025
205mii lei
▲ 15,1% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
10ani
din 2016
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, MARSALI COSMETICS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.319.634 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 5,7%. Rezultatul net a fost un profit de 205.112 lei. Datoriile totale au crescut cu 31,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35961630
Nr. Reg. Comerțului
J2016000584336 · EUID ROONRC.J2016000584336
Cod CAEN
4775 — Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-04-14 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Sat Lisaura Com. Ipoteşti
Adresă
JUD. SUCEAVA, SAT LISAURA COM. IPOTEŞTI, STR. PROF.AURELIAN PALAGHIAN · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
15 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 m250 mN12345678
  1. INTERMIMAR SRL · 113 m · CAEN 4683
  2. VALDY & YANA SRL · 158 m · CAEN 4941
  3. PATI ANCA FOOD S.R.L. · 167 m · CAEN 5610
  4. SOLOSAFE TRANSPORT S.R.L. · 171 m · CAEN 4941
  5. TMA ARHITECTURA S.R.L. · 181 m · CAEN 4100
  6. LA O VORBĂ S.R.L. · 187 m · CAEN 5630
  7. ONLY METAL S.R.L. · 189 m · CAEN 2511
  8. ALESSIA AYAN S.R.L. · 236 m · CAEN 4771

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

10 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,32 mil lei▼ 5,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
503 mii1,01 mil1,51 mil2,01 mil2023 · cifră de afaceri: 2.012.015 lei2023 · profit net: 349.026 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.398.663 lei2024 · profit net: 178.273 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.319.634 lei1,32 mil2025 · profit net: 205.112 lei2025
Salariați
2▲ 100,0%
20232025
Datorii totale
476 mii lei▲ 31,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 4775 · 1.294 firme · mai sus decât 83% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Suceava · mai sus decât 80% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
15,5% marjă · mai sus decât 78% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
15,5%
Creștere CA an/an
-5,7%
CA / salariat
659.817 lei
Datorii / active
70%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+41,7%/an
Grad de îndatorare
70%
Angajați, în timp
1 → 2 (2021–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.319.634−5,7%205.112+15,1%15,5%476.353676.425205.3522
20241.398.663−30,5%178.273−48,9%12,7%362.206539.208178.5131
20232.012.015349.02617,3%810.5781.158.556349.2661
Încă 7 ani de istoric (2016–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-16.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
NOGAH SPECIALTIES S.R.L.48720600în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 2,13 mil lei, 3 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MARSALI COSMETICS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →