identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

DECOMOB CONFORT INVEST SRL

CAEN 4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
CUI 36070503J2016000946293Plătitor TVA din 2016Verificat ANAF 16.10.2026decomobinvest.roActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
13,20mil lei
▲ 40,2% vs. 2024
Profit net · 2025
2,75mil lei
▲ 57,8% vs. 2024
Salariați
9
▲ 28,6% vs. 2024
Vechime
10ani
din 2016
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, DECOMOB CONFORT INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 13.197.066 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 40,2%. Rezultatul net a fost un profit de 2.747.914 lei. Datoriile totale au crescut cu 146,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36070503
Nr. Reg. Comerțului
J2016000946293 · EUID ROONRC.J2016000946293
Cod CAEN
4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-05-12 (10 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Mun. Câmpina
Adresă
JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, STR. BUCEGI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
105600
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
decomobinvest.ro
Email
comercial@decomobinvest.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2 firme.

100 mN12345678
  1. MULTISISTEM INSTAL HTEC S.R.L. · 42 m · CAEN 4322 · +3 firme la aceeași adresă
  2. PAUL IMPERIAL TRADING SRL · 62 m · CAEN 4520
  3. MATGOR ACCOUNT S.R.L. · 88 m · CAEN 6920
  4. HOPPS IMPEX S.R.L. · 92 m · CAEN 5141 · +2 firme la aceeași adresă
  5. MOVIO ART FINISAJE S.R.L. · 100 m · CAEN 4120
  6. CONTFIX SRL · 143 m · CAEN 6920
  7. CABINET MEDICAL DR. EDUARD MILU SRL · 150 m · CAEN 8621
  8. LOGISTIKZENTRUM AUGSBURG CONTRANSPORT SRL · 163 m · CAEN 5229

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

10 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 202513,20 mil lei▲ 40,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
3,30 mil6,60 mil9,90 mil13,20 mil2023 · cifră de afaceri: 6.693.224 lei2023 · profit net: 744.663 lei20232024 · cifră de afaceri: 9.409.854 lei2024 · profit net: 1.740.904 lei20242025 · cifră de afaceri: 13.197.066 lei13,20 mil2025 · profit net: 2.747.914 lei2025
Salariați
9▲ 28,6%
20232025
Datorii totale
5,80 mil lei▲ 146,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4690 · 6.068 firme · mai sus decât 91% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Prahova · mai sus decât 97% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
20,8% marjă · mai sus decât 83% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
20,8%
Creștere CA an/an
+40,2%
CA / salariat
1.466.341 lei
Datorii / active
47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
41,7%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+40,6%/an
Grad de îndatorare
47%
Angajați, în timp
4 → 9 (2021–2025, +125%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202513.197.066+40,2%2.747.914+57,8%20,8%5.801.53012.428.2426.590.1689
20249.409.854+40,6%1.740.904+134%18,5%2.353.9206.734.8754.394.4757
20236.693.224744.66311,1%268.8893.100.1062.842.9205
Încă 7 ani de istoric (2016–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-16.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca reclamant
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-09-234399/105/2026Tribunalul Prahovaanulare act emis de autorităţi publice localeFondReclamant

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
EDU NOR CLUB S.R.L.48448077radiată
LUKAMAT SERV SRL24845037radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 13,21 mil lei, 9 salariați, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu ridicata nespecializat · Prahova

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DECOMOB CONFORT INVEST SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →