identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

MOST EVENTS S.R.L.

CAEN 8230 — Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
CUI 36086208J23/2214/2018Plătitor TVA din 2025TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
367mii lei
▼ 46,0% vs. 2023
Profit net · 2024
−100mii lei
▼ 321,6% vs. 2023
Salariați
Vechime
10ani
din 2016
În anul 2024, MOST EVENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 367.485 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 46,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 99.627 lei. Datoriile totale au crescut cu 20,7% față de anul anterior.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2024 (-99.627 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36086208
Nr. Reg. Comerțului
J23/2214/2018 · EUID ROONRC.J23/2214/2018
Cod CAEN
8230 — Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-05-16 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Bragadiru
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. ALUNULUI, NR.13E, ET.2, AP.7 · 2 firme aici
Cod poștal
77025
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-08 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2024)
367.485 lei
▼ 46,0%
Profit net
-99.627 lei
▼ 321,6%
Datorii
369.572 lei
▲ 20,7%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 324.318 lei2023: 680.967 lei2024: 367.485 lei367 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 258.728 lei2023: 44.961 lei2024: -99.627 lei−100 mii20222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
-27,1%
Creștere CA an/an
-46,0%
Datorii / active
78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-97,9%
Creștere medie anuală (2019–2024)
+6,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024367.485 lei-99.627 lei369.572 lei471.336 lei101.764 lei
2023680.967 lei44.961 lei306.122 lei657.513 lei351.391 lei
2022324.318 lei258.728 lei50.810 lei357.240 lei306.430 lei
🔒 Încă 3 ani de istoric (2019–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-08.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AM
AMM MEDICAL SERVICES S.R.L.
CUI 47344477 · Alte activități referitoare la sănătatea umană

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CLUB FOLIES SRL25914798radiată
EASYCONNECT MEDICOM S.R.L.40126122în dizolvare
PARADISE PROMOTIONS SRL24703024în funcțiune
PROFESSIONAL MEDICAL CONGRESS ORGANISER S.R.L.47501954în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · Ilfov

ND
NOUVELLE DAMOUR S.R.L.
CUI 52850160 · Orş. Bragadiru
EC
EXPOPEDIA CORPORATE S.R.L.
CUI 52643696 · Orş. Bragadiru
WB
WNU BUCHAREST S.R.L.
CUI 51505369 · Orş. Bragadiru
PS
PETRECLIST S.R.L.
CUI 50336075 · Orş. Bragadiru
WM
WONDERFUL MOMENTS S.R.L.
CUI 49173101 · Orş. Bragadiru
HE
HERBALANY EVENTS S.R.L.
CUI 48676504 · Orş. Bragadiru

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MOST EVENTS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →