identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

CREATIVE TECH SECURITY SRL

CAEN 4650 — Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
CUI 36227544J2016000816020Plătitor TVA din 2024TVA la încasareVerificat ANAF 06.11.2026RO e-FacturaActivăLicență IGPR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
401mii lei
▼ 34,5% vs. 2024
Profit net · 2025
16mii lei
▼ 62,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
180
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

CREATIVE TECH SECURITY SRL (CUI 36227544, nr. J2016000816020) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Vladimirescu, județul Arad, înființată în 2016. Activitatea principală: comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN 4650). Este plătitoare de TVA din 2024. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 401 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 06.11.2026.

În anul 2025, CREATIVE TECH SECURITY SRL a raportat o cifră de afaceri de 400.860 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 34,5%. Rezultatul net a fost un profit de 15.945 lei. Datoriile totale au crescut cu 135,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36227544
Nr. Reg. Comerțului
J2016000816020 · EUID ROONRC.J2016000816020
Cod CAEN
4650 — Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-06-22 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARAD
Localitate
Sat Vladimirescu Com. Vladimirescu
Adresă
JUD. ARAD, SAT VLADIMIRESCU COM. VLADIMIRESCU, STR. ULPIA · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
317405
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-06 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. KASA SMART IMPEX SRL · 34 m · CAEN 4619
  2. A FOR ANGEL S.R.L. · 39 m · CAEN 1399
  3. ZALENIS FASHION S.R.L. · 48 m · CAEN 4771
  4. EMPORIA CRISTRANS SRL · 54 m · CAEN 9622
  5. MNG FOOD & MORE S.R.L. · 59 m · CAEN 5611
  6. IMARANA&YOU S.R.L. · 68 m · CAEN 8559
  7. VISIONARY BLAZE S.R.L. · 74 m · CAEN 6210
  8. LAMBDA SOLUTIONS SRL · 77 m · CAEN 6311

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

10 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025401 mii lei▼ 34,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
153 mii306 mii459 mii612 mii2023 · cifră de afaceri: 289.601 lei2023 · profit net: 22.396 lei20232024 · cifră de afaceri: 612.087 lei2024 · profit net: 41.924 lei20242025 · cifră de afaceri: 400.860 lei401 mii2025 · profit net: 15.945 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
127 mii lei▲ 135,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 4650 · 1.113 firme · mai sus decât 33% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Arad · mai sus decât 64% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
4,0% marjă · mai sus decât 38% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
4,0%
Creștere CA an/an
-34,5%
CA / salariat
400.860 lei
Datorii / active
48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11,4%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+61,0%/an
Grad de îndatorare
48%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025400.860−34,5%15.945−62,0%4,0%127.337266.843139.5061
2024612.087+111%41.924+87,2%6,8%54.120177.680123.5601
2023289.60122.3967,7%25.504107.14181.6371
Încă 7 ani de istoric (2016–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-06.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Societate de sisteme de alarmare
activități: proiectare, instalare, întreținere
4032/Tvalabil25.10.2028Poliția Română (IGPR)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

180

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
8
Valoare totală
72.892 lei
Ultimul an
2023

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
172
Valoare totală
276.639 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · Arad

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre CREATIVE TECH SECURITY SRL

Este CREATIVE TECH SECURITY SRL o firmă activă?

Da. CREATIVE TECH SECURITY SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 06.11.2026).

Este CREATIVE TECH SECURITY SRL plătitoare de TVA?

Da, CREATIVE TECH SECURITY SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 01.10.2024 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 06.11.2026). Codul de TVA este RO36227544.

Ce cifră de afaceri are CREATIVE TECH SECURITY SRL?

În 2025, CREATIVE TECH SECURITY SRL a avut o cifră de afaceri de 400.860 lei, în scădere cu 34,5% față de 2024, și un profit net de 15.945 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are CREATIVE TECH SECURITY SRL?

În 2025, CREATIVE TECH SECURITY SRL a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este CREATIVE TECH SECURITY SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care CREATIVE TECH SECURITY SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 19.09.2026.

Are CREATIVE TECH SECURITY SRL datorii la ANAF?

CREATIVE TECH SECURITY SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul CREATIVE TECH SECURITY SRL?

Sediul social declarat al CREATIVE TECH SECURITY SRL este în JUD. ARAD, SAT VLADIMIRESCU COM. VLADIMIRESCU, STR. ULPIA.

Ce activitate are CREATIVE TECH SECURITY SRL?

Activitatea principală declarată a CREATIVE TECH SECURITY SRL este „Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații” (cod CAEN 4650).

Când a fost înființată CREATIVE TECH SECURITY SRL?

CREATIVE TECH SECURITY SRL a fost înregistrată pe 22.06.2016, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2016000816020.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CREATIVE TECH SECURITY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala