identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

LUMEN FULL SRL

CAEN 4712 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CUI 36502415J30/805/2016Plătitor TVA din 2016Verificat ANAF 01.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,22mil lei
▼ 44,1% vs. 2024
Profit net · 2025
91mii lei
▼ 62,7% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Contracte publice
143
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

LUMEN FULL SRL (CUI 36502415, nr. J30/805/2016) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Carei, județul Satu Mare, înființată în 2016. Activitatea principală: comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4712). Este plătitoare de TVA din 2016. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,22 mil lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 01.11.2026.

În anul 2025, LUMEN FULL SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.218.205 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 44,1%. Rezultatul net a fost un profit de 91.332 lei. Datoriile totale au scăzut cu 66,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36502415
Nr. Reg. Comerțului
J30/805/2016 · EUID ROONRC.J30/805/2016
Cod CAEN
4712 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-09-07 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Carei
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Carei
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. CAREI, STR. KÖLCSEY FERENC · 6 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
445100

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 7 firme.

100 mN12345678
  1. RANGY GUARD SRL · 82 m · CAEN 8001 · +12 firme la aceeași adresă
  2. MURVAI CRIS SRL · 88 m · CAEN 4939
  3. SZABO EVERT SRL · 88 m · CAEN 7112
  4. ARAS ECO WASCHEN S.R.L. · 109 m · CAEN 4520 · +8 firme la aceeași adresă
  5. TOPO GROUP MTC S.R.L. · 146 m · CAEN 7112 · +2 firme la aceeași adresă
  6. RAIFFEISEN BANK S.A.BUCURESTI- AGENTIA CAREI · 189 m · CAEN 6512 · +6 firme la aceeași adresă
  7. ORBAN LORANT DENT SRL · 203 m · CAEN 3250 · +1 firme la aceeași adresă
  8. BALASTIERA SĂCĂŞENI S.R.L. · 217 m · CAEN 812 · +3 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

9 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,22 mil lei▼ 44,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
1,78 mil3,56 mil5,34 mil7,13 mil2023 · cifră de afaceri: 7.125.368 lei2023 · profit net: 675.957 lei20232024 · cifră de afaceri: 2.178.024 lei2024 · profit net: 244.802 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.218.205 lei1,22 mil2025 · profit net: 91.332 lei2025
Salariați
2
20232025
Datorii totale
177 mii lei▼ 66,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 4712 · 11.294 firme · mai sus decât 84% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Satu Mare · mai sus decât 79% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
7,5% marjă · mai sus decât 63% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
7,5%
Creștere CA an/an
-44,1%
CA / salariat
609.103 lei
Datorii / active
28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20,2%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+71,2%/an
Grad de îndatorare
28%
Angajați, în timp
2 → 2 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.218.205−44,1%91.332−62,7%7,5%177.151629.131451.9802
20242.178.024−69,4%244.802−63,8%11,2%528.4491.111.318582.8692
20237.125.368675.9579,5%120.3951.719.3331.598.9382
Încă 6 ani de istoric (2016–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-01.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

143

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
8
Valoare totală
2.440 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
135
Valoare totală
362.484 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

5

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre LUMEN FULL SRL

Este LUMEN FULL SRL o firmă activă?

Da. LUMEN FULL SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 01.11.2026).

Este LUMEN FULL SRL plătitoare de TVA?

Da, LUMEN FULL SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 19.10.2016 (verificare ANAF din 01.11.2026). Codul de TVA este RO36502415.

Ce cifră de afaceri are LUMEN FULL SRL?

În 2025, LUMEN FULL SRL a avut o cifră de afaceri de 1.218.205 lei, în scădere cu 44,1% față de 2024, și un profit net de 91.332 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are LUMEN FULL SRL?

În 2025, LUMEN FULL SRL a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este LUMEN FULL SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care LUMEN FULL SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are LUMEN FULL SRL datorii la ANAF?

LUMEN FULL SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul LUMEN FULL SRL?

Sediul social declarat al LUMEN FULL SRL este în JUD. SATU MARE, MUN. CAREI, STR. KÖLCSEY FERENC.

Ce activitate are LUMEN FULL SRL?

Activitatea principală declarată a LUMEN FULL SRL este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare” (cod CAEN 4712).

Când a fost înființată LUMEN FULL SRL?

LUMEN FULL SRL a fost înregistrată pe 07.09.2016, cu numărul de ordine în registrul comerțului J30/805/2016.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LUMEN FULL SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala