identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

REFORMARE DESIGN SRL

CAEN 4334 — Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CUI 36526643J32/1189/2016Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172021 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2021
298mii lei
▲ 316,0% vs. 2020
Profit net · 2021
264mii lei
▲ 363,7% vs. 2020
Salariați
Contracte publice
3
SEAP · activ 2019
În anul 2021, REFORMARE DESIGN SRL a raportat o cifră de afaceri de 298.187 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 316,0%. Rezultatul net a fost un profit de 264.317 lei. Datoriile totale au scăzut cu 100,0% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36526643
Nr. Reg. Comerțului
J32/1189/2016 · EUID ROONRC.J32/1189/2016
Cod CAEN
4334 — Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-09-15 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Sat Şura Mică Com. Şura Mică
Adresă
JUD. SIBIU, SAT ŞURA MICĂ COM. ŞURA MICĂ, STR. ŞOSEAUA SIBIULUI, NR.111 · 4 firme aici
Cod poștal
557270
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2021)
298.187 lei
▲ 316,0%
Profit net
264.317 lei
▲ 363,7%
Datorii
0 lei
▼ 100,0%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2019: 288.204 lei2020: 71.684 lei2021: 298.187 lei298 mii20192021
Evoluția profitului net
2019: 235.854 lei2020: 57.001 lei2021: 264.317 lei264 mii20192021

Indicatori derivați (2021)

Marjă netă
88,6%
Creștere CA an/an
+316,0%
Datorii / active
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
36,6%
Creștere medie anuală (2017–2021)
+24,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202160.597 €53.714 €0 €146.866 €146.866 €
202014.818 €11.783 €345 €95.098 €94.754 €0
201960.733 €49.702 €852 €85.435 €84.583 €
🔒 Încă 3 ani de istoric (2016–2018) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2019–2021). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Contracte publice (SEAP)

3

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
3
Valoare totală
8.994 lei
Ultimul an
2019

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

ND
NNO DESIGN CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54943983 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
NV
NNO VELTY CONSTRUCT S.R.L.
CUI 49646552 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
RS
REFORMARE SECOND DESIGN S.R.L.
CUI 45056478 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
NNO VELTY CONSTRUCT S.R.L.49646552în funcțiune
REFORMARE SECOND DESIGN S.R.L.45056478radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · Sibiu

ND
NNO DESIGN CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54943983 · Sat Şura Mică Com. Şura Mică
SF
SUPERIOR FINISH S.R.L.
CUI 51654220 · Sat Şura Mică Com. Şura Mică
NV
NNO VELTY CONSTRUCT S.R.L.
CUI 49646552 · Sat Şura Mică Com. Şura Mică
ES
EMI SI IOANA DESIGN S.R.L.
CUI 54865966 · Sat Chirpăr Com. Chirpăr
RI
RENOVART INTERIORS S.R.L.
CUI 54385275 · Mun. Sibiu
UR
UNYKA ROG-CRI S.R.L.
CUI 54299220 · Orş. Agnita

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
REFORMARE DESIGN SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →