identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

BANNTECH MONTAJ SRL

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 36587594J2016012874409Plătitor TVA din 2018Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
396mii lei
▼ 77,0% vs. 2024
Profit net · 2025
29mii lei
▼ 91,8% vs. 2024
Salariați
4
▼ 33,3% vs. 2024
Vechime
9ani
din 2016
În anul 2025, BANNTECH MONTAJ SRL a raportat o cifră de afaceri de 395.566 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 77,0%. Rezultatul net a fost un profit de 29.459 lei. Datoriile totale au scăzut cu 43,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36587594
Nr. Reg. Comerțului
J2016012874409 · EUID ROONRC.J2016012874409
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-09-30 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 5 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR VEDEA, NR.6, CAMERA 1, BL.86A, SC.1, ET.4, AP.19
Cod poștal
52084

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

10 ani
Cifra de afaceri (2025)
395.566 lei
▼ 77,0%
Profit net
29.459 lei
▼ 91,8%
Datorii
1.303.307 lei
▼ 43,3%
Salariați
4
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 392.514 lei2024: 1.723.438 lei2025: 395.566 lei396 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 8.216 lei2024: 360.994 lei2025: 29.459 lei29 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 62025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
7,4%
Creștere CA an/an
-77,0%
CA / salariat
98.892 lei
Datorii / active
47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2,0%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+8,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202578.437 €5.841 €258.434 €552.001 €293.664 €4
2024346.448 €72.567 €461.938 €764.342 €302.405 €6
202379.353 €1.661 €500.776 €731.924 €231.148 €2
🔒 Încă 7 ani de istoric (2016–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AGROSTA S.R.L.48836621în funcțiune
BANNTECH A.G. SRL16768561în funcțiune
ZETA INVEST DEVELOPMENT S.R.L.37074694radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Municipiul București

IS
INCOM SERV CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55514246 · Sector 5 Mun. Bucureşti
TB
TUDORACHE BUILD S.R.L.
CUI 55504471 · Sector 5 Mun. Bucureşti
TI
TLK IAM CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55497358 · Sector 5 Mun. Bucureşti
NT
NEO TEHNIC CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55493810 · Sector 5 Mun. Bucureşti
CP
CAIAC PRO CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55457140 · Sector 5 Mun. Bucureşti
CT
CRM TRUST S.R.L.
CUI 55452313 · Sector 5 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BANNTECH MONTAJ SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →